43 delegenin oyunu düz Toptaş cesaret tazeledi

Afyonkarahisar Sandıklı Kültür Odası Başkanı Fatma Toptaş, üreticiler amacıyla azimli ve kararlı tıpkısı şekilde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Sandıklı Ekincilik Odası Başkanlığı genel oturmuş yapıldı. Seçimde 43 delegenin oyunu düzlük Fatma Toptaş tekrar başbuğ seçilerek hamaset tazeledi. Umumi yerleşmiş Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda yapıldı. Meclis heyetinin oluşması ile başlayan umumi asamble, çekinmek duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının arkası sıra seçime geçildi. Seçimde 75 delegenin 43’ünün oyunu düz kâin başbuğ Fatma Toptaş tekrardan Ekincilik Odası Başkanlığına seçilerek cesaret tazeledi. Seçimde Abdurrahman Müşkül 27, Sabri Enerjik 1 delegenin oyunu alırken, 3 delegenin oyu batıl sayıldı.

Seçim sonrası gazetecilere gelişmemiş aynı izah özne Toptaş, “Sandıklı, Kızılören şekil ve Köylerinde ki Katılımcı ve muhtarlarımız özellikle tutmak amacıyla kül çiftçilerimize teşekkür ediyorum. daha çok henüz azimli ve kararlı aynı şekilde üreticilerimiz üzere çalışacağız. artık aşamayacağımız sav mümteni” dedi. – AFYONKARAHİSAR

Share: