AK Öğür Karı Kolları Genel Başkanı Keşir’den Gülşen’e aksülamel

Şarkıcı Gülşen’in, tıpkısı konseri sırasında sahneden İmam Hatipli Lisesi mezunlarını garaz alarak yaptığı konuşmaya, DOĞRU Fırka Genel Minval Avrat Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir aksülamel gösterdi. Keşir, içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı açıklamada, Gülşen’in ayrımcılık suçu işlediğini dile getirdi.

Hanende Gülşen, konser sırasında sahnedeyken İmam Hatip mezunu bire bir güç amacıyla kullandığı “İmam Hatipte entelektüel henüz önceki kendisi, sapıklığı oradan geliyor” ifadelerini kullandı.

Bu sözler toplumsal medyada büyük reaksiyon çekerken YANLIŞSIZ Öğür Genel Kalıp Eş Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir üstelik izah yaptı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Keşir, “Şarkıcı Gülşen’in İmam Hatipliler için söylediği ifadeler, mezunu ve mensubu olduğum cemi camiaya, öğrencilerine ve mezunlarına müteveccih ifadesi iftiradır, bühtandır, apaçık ayrımcılık ve tiksinme suçudur” ifadelerini kullandı.

Birçok sosyal iletişim araçları kullanıcısı da Ayşe Keşir’in açıklamasını paylaşarak Hanende Gülşen’e tepki gösterdiler. – DÜZCE

Share: