Aktör Başak Parlak’ın karnındaki şişik, gebelik iddialarını beraberinde getirdi

Şevkat Yerimdar, Şita Güneşi ve Ayrımsız Deniz Hikayesi kabilinden projelerdeki başarısıyla degaje tıpkısı hayran kitlesine vasıl aktör Başak Bembeyaz, geçmiş çevrim Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Katıksız saç ve makyajıyla ilgi çekici oyuncunun karnındaki kabarıklık mebde karıştırdı.

HAMİLELİK SORUSU YANITSIZ KALDI

Bedir Özuslu ile amor cıvıl cıvıl Parlak’ın elbisesinin altından muhtemelen olan karnındaki şişmiş, “Acaba iki canlı mi?” sorusuna akıllara getirdi. Muhabirlerin, “Iki Canlı misiniz” sorusuna cevap vermeyen oyuncu, acelesi olduğunu söyleyerek yürümeye bitmeme etti.

BAŞAK TEMIZ KİMDİR?

Başak Temiz, 3 Teşrinisani 1989 tarihinde Tekirdağ’da dünyaya geldi. Terbiye hayatını Namık Kemal Lisesi ve Maltepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden çıkışlı namına tamamladı. 2007 yılında “Fikrimin İnce Gülü” ünlü dizide ve 2008’da Serçe adlı dizide alengir alarak adını duyurmuş oldu. 2013 yılında kurum aldığı sinema filmi Şevkat Yerimdar’da tanınan tıpkısı yüz haline mevrut Başak Ak Pak, Kış Güneşi ve Tıpkısı Bahir Hikayesi kabil projelerde da alengir aldı.

Share: