Atletizmde değerli madalya geldi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Atletizm Sporcusu Şanlı Turan, bu yıl 14’ncüsü düzenlenen İsmail Akçay El Koşusu’nda birinci adına altın madalyaya uzandı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Atletizm sporcusu Ali Turan, 60-65 yaş grubunda katıldığı İsmail Akçay Sefer Koşusu’nda birinci oldu. Balıkesir’de düzenlenen yarışların bu yıl 14’ncüsü gerçekleştirilirken, turnuvaya arsıulusal alandan bile bir nice sporcu katıldı. Toplamda 500 sporcunun katıldığı yarışlarda büyük bire bir savaş veren sporcumuz, çağ kesen yarışların arkası sıra altın madalyaya uzandı.

Yarışların arkası sıra mütekellim Turan, eke olan kulübün başarısı diyerek, “Bizler çıktığımız kül yarışlarda elimizden gelen mücadeleyi sonuna kadar sergiliyoruz. Tabii kazandığımız başarılar bizleri fazlasıyla bahtiyar ediyor. Fakat burada henüz majör olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübümüzün ve şehrimizin başarısıdır. Burada kazandığım birinciliği kulübümüze ve şehrimize bergüzar ediyorum” ifadelerine yer verdi. – SAKARYA

Share: