Bala Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Çıpa, Medical Point Gaziantep’te göreve başladı

Yavru Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Çipo, Medical Point Gaziantep Hastanesi’nde rahatsız kabulüne başladı.

Medical Point Gaziantep Hastanesi’nden yapılan açıklamaya bakarak, hastane eksper ve heveskâr kadrosunu genişletmeye bitmeme ediyor.

Bu çerçevede Uzm. Dr. Baver Çıpa de Medical Point Gaziantep Hastanesi kadrosuna dahil oldu.

Verilen bilgiye bakarak Demir, 2002 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tababet eğitimini, 2011 yılında ise Ankara Bala Kan Bilimi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde eksperlik eğitimini tamamladı.

Türkiye’nin birçok durumunda görev özne Uzm. Dr. Baver Çıpa, önceki olarak 2002 ile 2005 yıllarında Mardin 4 Nolu Sağlık Ocağı-112 Acil Afiyet Hizmetleri’nde, 2005 ile 2007’üstelik Diyarbakır Biçim 10 Nolu Sağlık Ocağı’nda, 2007 ile 2011 Ankara Çocuk Hematoloji Yetişek Araştırma Hastanesi’nde Eksperlik Eğitimi ve 2011 ile 2013’te Hakkari Celal Hastanesi’nde zorunlu hizmetini tamamladı.

Çıpa, son adına ise 2013 ile 2020 yıllarında ise Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Mevlit Yavru Hastanesi’nde çalıştı. Bir Nice ağırşak ve şehadetname sahibi olan Yavru Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Çıpa, halen Epigenetik-Moleküler Genetik alanlarında eğitimine bitmeme ettiği gibi, Türk Tabipler Birliği’ne bile unsur bulunuyor.

Share: