Başbuğ Elem, vatandaşın sorununa çözüm oldu

SELIM Öğür Düzce İl Başkanı Mustafa Elem, köy ziyaretleri sırasında bire bir vatandaşın her yağmurda evinin bahçesinin su bastığını söylemesi üstüne ekipler harekete geçerek emek yaptı.

Kötü, karye ziyaretlerinde gittiği Gürcüçiftik köyünde yağışlı havlarda akarsu baskınlarından dünya mağdur olan vatandaşın talebiyle karşılaşmıştı. Yağmur yağdığında evinin bahçesine akarsu bastığından şikayetçi olan Hatice Atay, Komutan Izdırap’den küçümseme aldı. Dağ’in girişimleriyle başlatılan iş sonucu Hatice Atay’ın sorunu çözüme kavuştu.

Mağdur olan Hatice Atay, “Benim bire bir sözüme geldiniz. Burada hangi gerekiyorsa yaptınız. Hasis haddinden fazla balaban güçlük çekiyordum. Çokça şükür ondan bilahare ayrımsız ağırlık görmedim. İnşallah’da görmem. Tezyifkâr ilgileniliyormuş. Haberiniz olunca buraya geldiniz. Ego çok memnun kadım. Tanrı sizden razı olsun” dedi.

Başbuğ Acı’de, “Geçtiğimiz ay gerçekleştirdiğimiz köy ziyaretlerinde uğradığımız Gürcüçiftlik Köyü’nde hemşehrilerimizle kardeş kardeş ederken karye sakinlerinden Hatice hanımın tıpkı talebi olmuştu. Zaman kavşak husus yaptığımız ziyarette o talebi adına getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadık. Biz, baştan sona hemşehrilerimizin gönlünde vadi almanın, yüzlerinde tebessüm bırakmanın gayretindeyiz” ifadelerinde bulundu. – DÜZCE

Share: