Başbuğ Güler’den Köşk halkına teşekkürname

Kasır Şehremini Nuri Güler, Kahramanmaraş Depremi’nin yaralarını eksiltmek üzere seferber olan Kasır halkına teşekkürname ederek “Yardımları ulaştırdığımız yerlerden haddinden fazla muhteşem hoşgörüsüz dönüşler oldu” dedi.

Geçtiğimiz 6 Şubat haset meydana mevrut Kahramanmaraş Depremi’nin peşi sıra mevki genelinde olduğu üzere Aydın’birlikte üstelik vatandaşlar yegâne yürek oldu. Depremin yaralarını eksiltmek için Kasır ilçesinde dahi başlatılan yardım kampanyasına yardım seçmek isteyen Köşklü vatandaşlar, yardımlarını duyurmak için adeta birbirileri ile yarıştı. Köşk Belediyesi yoluyla başlatılan kampanya çerçevesinde önce günden bu yana bütün 4 tır, 2 kamyon ve 28 skor panelvan ile yardımlar kıyamet bölgelerine ulaştırıldı.

Gerçekleştirdikleri kampanyaya korkulu bağlam gösteren Kasır halkına teşekkür fail Şehremini Nuri Güler; “Altın Köşklü hemşehrilerim, 6 Küçük Ay 04.17’üstelik olan depremde 11 ilimizde çok önemli yıkımlar meydana geldi ve oradaki acıların sarılması amacıyla Köşk halkımız seferber oldu. 7’den 70’e, fakiriyle zenginiyle bütün beraber alay malay akıntı ettik. Dolayısıyla bilcümle vatandaşlarımız üzerine sakıt vazifeyi yapmak üzere ellerindeki bütün imkanları Köşk Belediyesi bakım binasına getirdiler. Bizler bile bu yardımları toplayarak 4 tır, 2 kamyon ve 28 adet panelvan yerine yardım bölgelerine ulaştırdık. Ulaştırdığımız yerlerden çok balaban kafasız dönüşler oldu ve teşekkürler aldık. Onların bu mutlulukları bizi dahi mutlu etti. Köşk halkımıza bu duyarlılıklarından belde öz adıma çok teşekkür ediyorum. Minnetlerimi sunuyorum” dedi. – AYDIN

Share: