Batman Üniversitesinde Inanma Müdürlüğünden brifing standı

Batman Inanma Müdürlüğü marifetiyle Batman Üniversitesinde, pusat yaptıran öğrencilerin bilgilendirilmesi için stant kuruldu.

Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş, Güvenlik, Uyuşturucu ve Terörle Uğraş bölüm müdürlüğü personelinin amade bulunduğu stantta pusat için gelen öğrencilere değişik konularda hikmet verildi, broşür dağıtıldı.

Öğrencilerin eğitim-talim faaliyetlerini daha erinçli aynı şekilde sürdürmelerini uydurmak üzere 26 Ağustos’a büyüklüğünde kemiksiz olacak standı ülfet fail Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necmettin Sezgin ile Umumi Kâtip Yüksek Yılmayan, inanma yetkililerinden bilgi aldı.

Batman Üniversitesinde tahsil gören öğrencilerin güvenliklerinin ve erinçli tıpkı ortamda terbiye görmelerinin haddinden fazla oylumlu olduğunu tamlayan Prof. Dr. Sezgin, öğrencilerin Batman Güvenlik Müdürlüğü yoluyla karşılanmalarının önemine değindi.

Öğrencilere bilgilendirme standını konuşma etmeleri tavsiyesinde kâin Sezgin, bilgilendirme faaliyetlerini yürüteç güvenlik yetkililerine teşekkürname etti.

Share: