Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı mülki idare amirleri atama kararnamesi ile Kocaeli’nin Taşmak İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda kestirmece beş sene süresince gelişigüzel görev yaptığı say arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası önünde birlikte anı fotoğrafı çektirdi. Mesleki kariyerinde; Sinop Kaymakam adaylığı, Samsun Tekkeköy Kaymakam Vekilliği, Gümüşhane Palan Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği görevleri kayran alan Trabzon’un Köprübaşı ilçesi doğumlu olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 günlü ve 30160 basit Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı namına görev yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Mehmet Kemal Akpınar’ın Eylül ayı içerisinde yeni fariza durumunda mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: