Boluspor, Tuzlaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü

Spor Kıç 1. Küme takımlarından Boluspor, milli aranın arkası sıra oynayacağı Tuzlaspor maçı hazırlıklarına bitmeme etti.

Kulübün Karaçayır Mahallesi’nde mevcut tesislerdeki antrenmana koşuyla başlayan futbolcular, elan bilahare 5’e 2 tümden kapma ve bar çalışması yaptı.

Teknik yönetmen Sait Karafırtınalar koordinesinde gerçekleştirilen antrenman nısıf sahada çift kermen maçın ardından sona erdi.

Antrenman öncesinde gazetecilere açıklamada mevcut Boluspor’un kaptanı Gökhan Karadeniz, ligin önce haftalarının kendileri üzere haddinden fazla evire çevire geçtiğini söyledi.

Ligin başında iyi rakiplerle oynadıklarını dile getiren Karadeniz, “Bizim üzere evvel 5 hafta siftinlik çokça gani geçti. Bando yerine sunturlu tıpkı ahenk yakaladık. Kullanılmamış bir takımız. Çokça kullanılmamış alıntı geldi. Sabık seneden kalan beş on kişiyiz. İnşallah bundan sonraki haftalarda dahi devamı dirimsel.” diyerek konuştu.

Gökhan Karadeniz, sabık sezon Boluspor’a aktarma olurken şampiyonluk amacı ile geldiğini belirterek, “Amacım Bolu’yu şampiyon yapıp bir dal lige çıkartmak. Dediğim kabilinden şehirle bile kanımız uyuştu. Geçekten çok sevdim. Daha ilk başka takımlarda oynarken dahi ayartmak istediğim ayrımsız kulüptü burası. Esas kendisine, fiziksel yerine değme şeyimle buradayım. Bu takımın şampiyonluğu amacıyla elimden ne geliyorsa yapacağım inşallah.” ifadesini kullandı.

Bay sabık hafta ile milli bando arasının üst üste gelmesinin kendileri açısından çokça domuzuna olduğunu da anlatan Karadeniz, “Bu açıklık bizim amacıyla domuzuna benzeri müddet oldu mesai anlamında. Çokça bile gür geçirdiğimizi düşünüyorum. İyi benzeri şekilde çalıştık. Tuzlaspor maçına çok dolgunca bir şekilde hazırlanıp çıkacağız inşallah.” şeklinde görüş belirtti.Share: