Büyük ikramiye 5 milyonu aştı!

Dijital Loto sonuçlarına bakarak zengin olmayı uman yüzbinlerce yurttaş internette Dijital Loto sonuçlarını arıyor. Milli Piyango İdaresi’nin gerçekleştirdiği çekilişle bu hafta 2 Çatlak tarihli çekilişte ikramiye kazanan numaralar belirlendi. Aşağıda haftanın kazanan numaralarını bulabilirsiniz…

Güdük zamanda zengin olmanın hayalini kuranlar Dijital Loto sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabını zül ediyor. Milli Piyango İdaresi Umumi Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre kazanan rakamlar galiba oldu. 2 Meyan Cumartesi Dijital Loto sonuçları haberimizde. Temas cumartesi olduğu gibi bu cumartesi dahi Milli Piyango Umumi Müdürlüğü Ankara Balgat Binasında yapılan çekiliş ile Sayısal Loto’birlikte kazandıran rakamlar anlaşılan oldu. Sonuçlara bakarak ikramiye dağılımı mahsus oldu. Yıldız oyunu tutkunlarını üzen bili husye yasa ile geldi Sayısal Loto ve benzeri nasip oyunlarında kalıtım ve vukuf vergisi yüzdelik 20’ye çıkarıldı. İşte heyecanla beklenen MPİ Sayısal Loto sonuçları ve 2 Açıklık 2017 kazandıran şeş ölçü…

Sayısal Loto 2 Meyan sonuçlarına bakarak büyük ikramiye bir kişiye çıktı. Mersin Ağacı’üstelik kuponunu yatıran tıpkı yurttaş 5 milyonun üzerindeki ikramiyenin sahibi oldu. 5 Alim 165 kişi 5 bin 311 teklik 40 kuruş kazandılar.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Bire Bir cumartesi gecesi henüz Sayısal Loto heyecanıyla geçildi. Varlıklı olma hayali kuran yüzbinlerce yurttaş Sayısal Loto sonuçlarını öğrenip kuponlarını murakabe etmek istiyor. MPİ 2 Mabeyin 2017 Dijital Loto keşide sonuçları anlaşılan oldu. İşte kazandıran numaralar…

1, 5, 8, 17, 20, 46

 

SABIK HAFTA SONUÇLARI

Cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi Dijital Loto’nun sonuçları milyonlar yoluyla bekleniyordu. Ensesi Kalın olma hayaliyle sonuçları bekleyenler kazandıran numaraları MPİ eliyle belirlendi.

Milli Piyango İdaresi’nin Ankara Balgat’taki keşide salonunda haftanın bahtlı numaraları belirlendi. İşte o numaralar…

6 alim sevimli sayısı 2. Zaman Adam Başı düşen ikramiye tutarı: 3.801.830,42 TL

5 alim gönül sayısı 225      Adam Başına sakıt ikramiye tutarı: 3.678,70 TL

4 bilen dirilik sayısı 9.089    Adam Başına sakıt ikramiye tutarı: 69,15 TL

3 alim gönül sayısı 162.870  Adam Başına sakıt ikramiye tutarı:  10,75 TL

SAYISAL LOTO’DE DEVİR KURALI

Milli Piyango İdaresi 17 Ocak 2017’üstelik benzeri duyuru ile Dijital Loto’dahi antlaşma sayısının birçok olduğuna mesafe getirdi. Milli Piyango İdaresi’nin yaptığı izah şu şekilde;Dijital oyunların baziçe planları gereği; Sayısal Loto, Şans Tümü ve On orostopolluk oyunlarında 4.kere nazik ikramiyeyi alim olmaması halinde iri ikramiye tutarı tıpkısı zir grupta ikramiye bilenlere dağıtılır. Süper Loto oyununda ise ahit sınırlaması olmadığı üzere, altı rakamı akıllıcasına oranlama eden çıkana büyüklüğünde ant bitmeme etmektedir.

Bu nedenle Sayısal Loto oyununun 14/01/2017 günlü 1053. hafta çekilişi sonucunda; 4.öğün 6 alim olmadığı amacıyla iri ikramiye 5 bilenler ortada dağıtılmıştır.

Aynı şekilde daha geçmiş birlikte Yıldız Tümü oyununun 01/08/2012 günlü 581. hafta çekilişinde ve Sayısal Loto oyununun 26/03/2016 tarihli 1011. hafta çekilişinde 4. öğün balaban ikramiyeyi bilen olmadığı amacıyla şişman ikramiye 5 bilenler ortada dağıtılmıştır.

SAYISAL LOTO İKRAMİYE ÖDEME MERKEZLERİ

Dijital Loto ikramiyelerinin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 sene geçtikten sonra devir aşımına uğrar.

Tümce vasıtasıyla kabul edilmeyen düzme, değiştirme edilmiş, yüzsüz, antlaşma aşımına tutulmuş, nakız edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Benzeri bilete ikramiye ödenebilmesi üzere sunu bir iki çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve eğin yüzündeki bilet paradigma numarasının kategorik şekilde okunması gerekir.Dijital Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü vasıtasıyla ödenecektir.

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

1 ile 49 benzer kümesi içinden 6 kopya seçilerek oynanan ayrımsız kader oyunudur. 6,5,4 veya 3 sayının makul hesap edilmesiyle ihsan kazanılır. Şişman hediye 6 alim katılımcı yahut katılımcılara verilir. Tıpkı çekilişte 6 bilen çıkmaz ise armağan bire bir sonraki çekilişe devredilir ve ödül miktarı sonunda katlanarak bitmeme valör. Bu şekilde yapılacak ant 3 haftayı geçemez 4’üncü haftada üstelik 6 numarayı doğru hesap pusulası fail yoksa ihsan beş bilen delege veya katılımcılara, ilkokul bilen de yoksa ödül, dört numarayı doğru anlayış eden delege yahut katılımcılara verilir.

Share: