Casper’ın eskimemiş telefonu VIA E30 Plus satışa çıktı

Casper’ın kullanılmamış telefonu VIA E30 Plus tüketicilerin kullanımına sunuldu.

Şirket açıklamasına bakarak, anbean seçkin yerde kullanıcıların ellerinde olan fikirli telefonlardan beklentiler sonuç yıllarda trend ihtiyaçlara yönelik değişim gösteriyor. Tüketiciler serbest ekrandan üstün teknolojiye eş kameraya, hayatiyetli bataryadan faziletkâr kapasiteli dahili belleklere kadar daha hayat dolu telefonlara ihtiyaç duyuyor.

Tüm ihtiyaçlarını birlikte akıllıca benzeri fiyatla ve birinci sınıf donanımla çalmak talip tüketicilerin isteklerine Türkiye’nin uygulayım bilimi markası Casper yanıt veriyor.

Android 11 sürümünün saha aldığı Casper’ın kullanılmamış telefonu VIA E30 Plus, tüketicilere açık açılı kök fotoğrafların çekilmesine, MediaTek Helio G35 işlemci ile maksimum güce ulaşılmasına ve 5.000 mAh’lik yaşayan bataryasıyla dahi ince pil ömrüne imkân tanıyor. Ayrıca kullanıcıların daha sonraları alacağı Android 12 güncellemesiyle birlikte genişlik edimsel ve hızlı yazılım kullanımı de bitmeme edecek.

Yüksek teknolojiye cemaat kameraların bulunduğu telefonlar kullanıcıların ilk tercihi olabiliyor. 16MP ana kamerasını sponsor 5MP ek müşteri ile 115 derecelik geniş açılı fotoğrafların çekilebildiği Casper VIA E30 Plus, 2MP Bokeh kamerası ile fotoğraflara derinlik katabiliyor, faziletkâr çözünürlük performansının ayrımlı modlar ile desteklendiği 8MP’ye ehil dolay kamerasıyla üstelik beğenisi faziletkâr fotoğrafları kullanıcılara yaratıyor.

Üstün zekalı alıcı teknolojisine birlikte ehil VIA E30 Plus, aynı zamanda AI kamera ile 12 değişik kategoriyi bünyesinde barındırıp, fotoğraf simultane sunma akıllıca kategoriyi seçmece fotoğrafı kategoriye göre optimize ediyor. Ayrıca kullanıcıların ışık sanatını VIA E30 Plus ile keşfetmelerini sağlayıcı Casper, 12 ayrı elektrik modu ile arzulu ışık dünyasına kadem atmayı üstelik kolaylaştırıyor.

Geniş ekranda maksimum gürlük sunuluyor

Kullanıcılar imdi degaje ekranlarda videoları tutulmak, oyunları ibnelik etmek istiyor. Casper, yüzde 89.8 görüntülük cisim oranı, HD ve 6.528″ geniş ekranına eş yeni VIA E30 Plus telefonunda kullanıcılarına açık görüntüleme açısı deneyimini azami verimlilikle sunuyor.

Damla kertik ekranın bulunduğu VIA E30 Plus, tüketicilerin saz, videoteyp ve fotoğraflarını mufassal müddet arşivleyebileceği 128GB ROM’a topluluk geniş ambarlama alanını birlikte barındırıyor. Ayrımsız zamanda 4GB RAM yardımıyla da telefonun açıldığı andan itibaren aceleci olmasını sağlayıcı Casper, 8 çekirdeğe topluluk MediaTek Helio G35 işlemcisiyle dahi maksimal gücü vadediyor. Ayrıca 5000 mAh değerine ve beyinli enerji yönetimi teknolojisine cemaat nakız sayesinde ince üzeri ve birinci sınıf deneyimler bile sunan VIA E30 Plus, kullanıcılara 1 şarjla 11 saat 720P videoteyp izlemeyi, 135 saat Stand By konumda telefonun kalmasını ve 45 saat 2G ile müracaat fırsatını tanıyor. Dokunmatik inç izi ve yüz tanıma sensörleriyle bile faziletli güvenlik düzeyinde kullanımların gerçekleştirildiği bakir VIA E30 Plus, Android 11 sürümüyle da kullanıcılara arz edimsel ayrıcalıkları sunuyorken Android 12 güncellemesi da kullanıcılara gelecek.

Share: