Çerkezköy Belediyesi, Veliköy’de Asfaltlama Çalışmalarını Sürdürüyor

Çerkezköy Belediyesi’nin site genelinde başlattığını yunak asfalt çalışması kapsamında Veliköy Mahallesi’nde yunak asfalt el imal çalışmaları devam ediyor.

Çerkezköy Belediyesi Araba İkmal Hizmet ve Onarım Müdürlüğü marifetiyle planlı ısıdam asfalt çalışmaları, Veliköy Mahallesi’nde sürüyor. Çalışmalar kapsamında Veliköy Mahallesi’nde bugüne kadar 13 sokağın asfalt ile kaplandığını kaydeden Çerkezköy Şehremini Vahap Akay, “Veliköy Mahallemizde Alparslan Caddesi ile Yurt 3, Atatürk 3, Alparslan 3, Alparslan 1, Atatürk 5, Yurt 4, Vatan 5, Hürriyet 2, Özgürlük 1, Yurt 1, Yurt 2 ve Sağlık 1 sokaklarda asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık” dedi.

“22 ANA YOL VE SOKAĞIMIZDA TOPLANMIŞ 23 BİN 300 METREKARELİK POSTA AĞINI ASFALTLAMIŞ OLACAĞI”

Isıdam asfalt hamlesi kapsamında Veliköy Mahallemizde Selimiye Caddesi ve İlköğretim Caddesi ile Keyif 2, Atatürk 1, Garanti, Cesaret 1, Hamaset 2, Selimiye 1 ve Selimiye 2 sokaklarda çalışmaların devam edeceğini sözlerine ekleyen Akay, “Veliköy Mahallemizde sıcak asfalt çalışmalarımızın tamamlanmasıyla gelişigüzel 22 cadde ve sokağımızda toplam 23 bin 300 metrekarelik posta ağını asfaltlamış olacağız” diye konuştu.

Akay, misil ve yaya kaldırımı yapım-tamir çalışmalarının kentin gerekseme duyulan noktalarında devam edeceğini rapor etti.

Share: