Cömert Kültürlerin Festivali’nde Niyazı Koyuncu ve Sefo Coşkusu

Ataşehir Belediyesi’nin bu yıl yedincisini düzenlediği Cömert Kültürlerin Festivali tamlık coşkusuyla bitmeme ediyor. Selçuk Balcı ve Ferişte Mosso konserleri ile başlayan 7. Cömert Kültürlerin Festivali, Niyazi Koyuncu ve Sefo’nun konseriyle İstanbullular’a unutulmaz bir gece yaşattı.

Niyazi Koyuncu ve Sefo sunu müstehap şarkılarını, alandaki curcuna coşkusuna ortak olan müzikseverler üzere söyledi.

Sahneye önce çıkan Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Niyazi Koyuncu oldu. Gayda ve kemençeleriyle müzikçi arkadaşlarının eşlik ettiği Koyuncu, dillerden düşmeyen ezgi ve türkülerini sevenleriyle alay malay söyleyerek renkli tıpkı konsere imza attı.

SAHNEDE ŞIŞMAN SÜRPRİZ

Niyazı Koyuncu konseri sonrasında sahneye Sefo imdi. Rap müziğin sevilen ismi Sefo, ‘Bilmem mi’, ‘Isabelle’, ‘Tutsak’, ‘Bonita’, ‘Toz Duman’ üzere  şarkılarını konser alanını dolduran hayranları ile gelişigüzel seslendirdi. Gecede katılımcılar için benzeri üstelik şaşırtı hazırlandı.

Org çalarak söylediği şarkılarla bodur sürede sosyal medyada görüngü olan 12 yaşındaki Fevzi Kaan Türker, Samsun’dan gelerek Sefo’nun konserine katıldı. Sefo, sevilen şarkısı ‘Isabella’yı sahneye çağırma ettiği Fevzi ile birlikte söyledi.

Festivale, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, CHP PM üyesi ve Sazak Saylav Ali Uz Başarır, Bakırköy Şehremini Bülent Kerimoğlu, Meclis Başkan Vekili Erk Aslan, Ataşehir Uray Başbuğ Yardımcıları, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Azamet Sarp, Uray Meclis Üyeleri, Ataşehirli Muhtarlar ve çokça sayıda İstanbullu katıldı.

Share: