Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Afyonkarahisar mitingine tahminî 55 bin can katıldı

SELIM Fırka Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ahu Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afyonkarahisar’üstelik gerçekleştirdiği mitinge kestirmece 55 bin kişinin katıldığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genel Suret Düzenleme Başkanı Erkan Kandemir, DÜRÜST Tümen İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı arayarak teşekkür etti. Başkan Uluçay’dahi cumhuriyet tarihinde eşine rastlanmadık miting üzere çalışmalarından hava cümle teşkilatlara teşekkürname mesajı yayınladı.

Mitingin ardından benzeri izah yapan DOĞRU Tümen Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Afyonkarahisar tarihinde yepyeni büyüklükte bir mitinge familya sahipliği yaptı. Mitingimize emniyetin verdiği verilere bakarak bilcümle 55 bin sevimli katıldı. İlimizden, ilçelerimizden, köylerimizden, kasabalarımızdan gelerek bizleri utangaç etmeyen tamlık vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Antrparantez son 10 günde gecesini gündüzüne katan, ailesini çocuklarını evinde bırakıp teşkilatımıza gelerek adeta dinlenme kampı kuran, günde hemen birkaç saat uykuyla çalışan diyar ve kaza teşkilatlarımıza, milletvekillerimize, uray başkanlarımıza, kadın ve gençlik kollarımız, kaza başkanlarımıza ve teşkilatlarımızın tekmil kademelerine çokça teşekkür ediyorum. bununla birlikte Cumhur İttifakı ortağımız Ulusalcı Akım Partisi ve Iri Bağlanak Partisi teşkilatlarına da antrparantez çok teşekkür ediyorum” dedi. – AFYONKARAHİSAR

Share: