DBB, “Kerem Heveslendirme Tanıtım Günleri”nde projelerini tanıtacak

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı aracılığıyla planlı “Oran Teşvikleri Tanıtım Günleri”nde düz alacak.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı vasıtasıyla düzenlenen Oran Teşvikleri Lansman Günleri, “Geleceğin Burada, Devletin Senin Beraberinde” sloganıyla 1-2 Ekim’bile Diyarbakır Mezopotamya Arsıulusal Fuar ve Kurultay Merkezi’nde Diyarbakırlı gençlerle buluşacak.

Aralarında Sanayi ve Uygulayım Bilimi, Tarım ve Orman, Hazine, Say, Eş, Milli Eğitim Bilimi, Ticaret, Gençlik ve Spor, İçişleri, Iblağ Bakanlıkları, Savunma Endüstri Başkanlığı, Cimer, Dicle Üniversitesi, Il, Büyükşehir Belediyesi’nin da bulunduğu 23 alım proje kapsamında stantlar kuracak.

Büyükşehir Belediyesi halk bilimi ve mızıka gösterileri ile başlayacak etkinlikte, proje tanıtımları, söyleşiler, seminerler, ahali oyunları gösterileri ve konserler vadi alacak.

Büyükşehir Belediyesi açacağı stantta, Türkiye’nin yeryüzü iri lojistik merkezi, koyuverme evi, DİSMEK, toyluk ve spor, içtimai destek projeleri, yüksekokul darülfünun, Entegre Ceberut Atılmış Yönetimi (EKAY), Surlarda Basübadelmevt projelerini tanıtacak.

Share: