Depremin bildirme dağ karesi

Depremin en yara karesi

Depremde yaralanan çocuğunu hurda yığınına dönen aracıyla hastaneye yetiştirdi,

Acil servis önünde duran hurda aracın sahibi ağababa ve mahdum ise sırra kadem bastı

GAZİANTEP – Gaziantep’te depremin ilk dönem evi ve aracı hasar gören tıpkı gönül, yaralanan çocuğunu hurda yığınına dönen araçla hastaneye yetiştirdi. Evgin uğrunda duran aracın sahibi baba oğul ise sırra girişim bastı.

Kahramanmaraş depremlerinden bildirme haddinden fazla etkilenen yerlerden biri olan Gaziantep’in İslahiye ilçesinde depremde evi ve aracı hasar gören ayrımsız güç, hurda haline dönen aracıyla çocuğunu hastaneye yetiştirdi. Yanık çocuğunu araçtan çıkararak kucağında hastaneye götürücü birey, benzeri süre sonradan ise uzlaştırıcı bırakarak sırra etap bastı. Hastanenin elektirikleri olmaması nedneiyle taşıt alınamayan ve ki olduğu belirlenemeyen kişiye ekipler plakadan ulaşmaya çalıştı. Miftah sahibi ile daha bildirişim kurulamazken, komütatör ise 7 gündür depremin hemencek ardından afiyet ve UMKE ekiplerinin karargah kurduğu İslahiye Ihtişam Hastanesi müstacel servis uğrunda terkedilmiş halde bulunuyor.

Depremde yaralanan babaannesini hastaneye getiren Tasavvur Göl isimli tıpkısı güre ise aracın hastaneye geldiği anları gördüğünü belirterek, “Babaannemi hastaneye getirdiğimizde büyük tıpkı hengame vardı. Bu miftah, hurda halde, bu şekilde hastaneye geldi. Çocuğunu araçtan çıkaran ayrımsız sevimli, kucağına aldığı evladını hastaneye götürdü. Ondan sonraları de ne çocuğu hangi bile babasını görebildim. Araçta 7 gündür burada ivedi servisin uğrunda bekliyor. Sahibi ki bilmiyorum. Galiba kim olduğu de henüz bulunamadı” dedi.

Share: