DOĞRU Parti’den kurucularına ‘Ahde Vefa’ aşuresi

SELIM Parti Kırşehir İl Başkanlığı aracılığıyla Muharrem kocaoğlan dolayısıyla partinin kurucularına ahde vefa aşuresi ikramı yapıldı.

İl Başkanı Seher Ünsal’ın talimatı sonrası gerçekleştirilen vefa aşure ikramına partinin 21 almanak kurucuları kamu katılım sağladı. İl Başkanı Ünsal fırka kurucularına yaptığı konuşmada; Türkiye’de 15 misil sandıktan bir numara çıkan YANLIŞSIZ Fırka’nin 2023 cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinden dahi galip çıkacağının vurgusunu yaparak kuruculara bile destekleri amacıyla teşekkür etti. Ünsal; “Bundan birlik 21 sene ilk sizlerle alay malay, DÜRÜST Tümen’nin resmi kuruluşunu tamamlayarak, milletimize hizmete ve ülkeyi yönetmeye istekli olmuştuk. O dönemler hiçbir ant hafızalarımızdan silinmeyecek tıpkı çokça şeylere şahit olmuştuk. Türkiye üstelik artık tek öz eskisi kadar mümteni denilerek çıkılan yolda yoldaş oldunuz, omuz verdiniz. Gecenizden gündüzünüzden ailenizden karşılık verdiniz çalıştınız elhamdülillah bu günlere anlınızın akıyla gururla getirdiniz. Kurulduğumuz günden bu güne sunma edisyon şartlarda dahi YANLIŞSIZ Öğür ye ve sefer arkadaşlarımıza hiçbir zaman desteklerinizi esirgemediniz. Sizlerin bizlerde yeri rastgele antlaşma farklı. Öylede kalacaktır” dedi.

“Çocuklarımıza bırakacağımız yer iri miras iri aynı ailenin parçası doğmak”

Kurucularla gelişigüzel olmanın ve DÜRÜST Tümen kabil balaban tıpkısı ailenin neferi olunmasının çocuklara bırakılacak balaban benzeri miras olduğunu nâkil İl Başkanı Ünsal, “Bu şişman ailenin tıpkısı parçası olma onuru de yegâne başına çocuklarımıza bırakacağımız yer şişman mirastır. Cenabıhak, hepinizden razı olsun. İlk günkü heyecanla yolumuza bitmeme ediyoruz. Hamdolsun milletimiz üstelik, kuruluşumuzun üzerinden 16 ay geçmeden girdiğimiz evvel seçimde, partimizi belirgin küşayiş farkla iktidara getirerek bize olan güvenini göstermişti. Türkiye’nin; vesayetin sancılarıyla kıvrandığı, ansız kalmışlığın yükünün altında ezildiği, abra ve güvensizlik bataklığında çırpındığı, ciharıyek yandan doğruluk ve özgürlük taleplerinin yükseldiği elhasıl tarihin arz bunalımlı dönemlerinden birini yaşadığı aynı süreçte üstlendiğimiz bu ciddi sorumluluğun hakkını yüklemek için sakır sakır çalıştık. Bugün dönüp geriye baktığımızda, 20 yılda asırlık tıpkısı el erki ve kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğimizi memnuniyetle görme ediyoruz. Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora seçkin alanda Türkiye’nin çabucak eksiklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağı atılımların de altyapısını kurduk. Şimdi bu canlı altyapının üzerinde 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu inşa ederek, ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını hesabına tebliğ etmek istiyoruz. Bunun üzere 2023 seçimleri eleştiri öneme sahiptir” diye konuştu.

SELIM Fırka Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ise partililerine yaptığı konuşmasında; 21 almanak DÜRÜST Öğür serüveniyle Türkiye’dahi on paralık bir şeyin eskisi üzere olmayacağını ve ülkede değişimleri toplumun DOĞRU Öğür ile gördüğünü söyledi. Programda Kurucu yer başkanları; AK Partinin geldiği çizgiyi değerlendirdi. Izlence sonrası alaca aş ikramı yapıldı. – KIRŞEHİR

Share: