Düzce Belediyeden dinç voleybolculara bindi

Düzce Belediyesi Bilgisizlik ve Spor Müdürlüğü kurulmasının ardından tıfıl ve aç sporcu ve kulüplere olan desteğini rastgele sabık ahit artıyor. Spor desteğinin son halkası ise tümü Düzceli sporculardan oluşan Düzce Voleybol Deneyimsizlik ve Spor Kulübüne mağaza desteği oldu.

Düzce Uray Komutan Yardımcısı Oya Kebir, Bilgisizlik ve Spor Müdürlüğü spor salonunda alıştırma yapan Düzce Uçan Top Cahillik ve Spor Kulübü sporcularıyla buluştu. Gençlik ve Spor Müdürü Yasin Tüfekçi ile alay malay spor salonunda canlı sporcuları konuşma eden Cesim, gençlerin haftanın 2 haset antrenman yapacaklarını kaydetti.

Düzce Belediyesinin sportmen ve spor kulüplerinin gelişigüzel ahit yanı sıra olduğunu yorumlamak amacıyla müdürlüğün kurulduğunu kaydeden Komutan Yardımcısı Oya Cesim, ” Düzce’mizin adını her cins arenada başarılarıyla duyuran sporcularımızın yanı sıra olacağız. Tor spor kulüplerine değme ahit desteğimiz hazır” diye niteleyerek güre voleybolculara başarılar diledi.

Belediyeye bindi teşekkürü

Uçan Top Kadınlar 2. Liginde Düzce’yi temsil edecek olan Düzce Voleybol Cahillik ve Spor Kulübünün Mir antrenörü Levent Görün ise “Salonu kiralamak zorunda kalsak güvenilmez paralar ödememiz gerekiyor. Böyle ayrımsız bindi verdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Tribüne birlikte gelirseniz çok bahtiyar oluruz” diyerek teşekkürlerini iletti. – DÜZCE

Share: