Düzce’de güz güzelliği

– Düzce’de bağ bozumu güzelliği

DÜZCE – Düzce’nin yaylalar ve köylerindeki ormanlar sonbaharın yekpare güzelliklerini yansıtıyor. Zerrin, kahverengi ve yeşilin ayrımlı tonlarına bürünen ağaçlar, doğaseverleri sarhoş ediyor.

Doğası, akman havası, gölleri ve şelaleleriyle doğaseverlerin en haddinden fazla yeğleme ettiği kentler ortada mevcut Düzce, bağ bozumu mevsiminin bilcümle renklerini barındırıyor. Solgun, yeşil ve kahverengi tonlarının bilge olduğu kent, güzün bile doğaseverleri ağırlamaya bitmeme ediyor. Natür tutkunlarının flaş bölgelerinden olan Düzce, ziyaretçilerine yaz dönemimde olduğu kabil, güzün üstelik dinlenme kampı ve yürüyüş ika imkanı sunuyor.

Kamp ayırmak için Düzce’yi tercih ettiklerini söyleyen üniversite öğrencisi Zeynep Dik, “Kampta adeta kalite cümbüşü var. Az Buçuk sevimsiz amma şekerli tıpkı vadi. Sonbahar renklerinin hepsini burada görebiliyoruz. Özellikle sarının tonları bilgili. Geldiğimiz bekçi piknik yeri, Kaynaşlı sınırlarında kayran alıyor. Bolu Dağı manzarası var. Aileler buraya gelip piknik yapabilir. Düzce’de sonbahar aylarında vasıf cümbüşü var” dedi.

Share: