Edirne haberleri! Edirne Valisi Kırbıyık kurum ziyaretlerini sürdürüyor

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, Edirne Algı Dairesi, Edirne Defterdarlığı, İŞKUR ve Edirne Içtimai Düzenlilik İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, bürolarda işyar personelle görüşüp kolaylıklar dileyen Ilbay Kırbıyık, alım yetkililerinden kurumun yapısı, kadrosu ve yapılan çalışmalarla ilişik bilgiler aldı.

Ilbay Kırbıyık, ziyaretler esnasında servisleri gezerek muhtelif işlemler için mevrut vatandaşlarla ahbapça etti, iştiyak ve taleplerini dinledi.

Kamu hizmetlerinin henüz iyi, elan bol yürütülmesi için vatandaşlardan gelen talep ve isteklere iri önem verdiklerini tamlayan Kırbıyık, tam kamu çekicilik ve kuruluşlarının vatandaşlar eliyle gıcırı bükme murat ve önerilere hassasiyetle yaklaşması gerektiğini rapor etti.

Kamu görevi işleyen herkesin vatandaşlara karşı güler yüzlü, barışık ve yardımsever olması gerektiğini dile getiren Kırbıyık, parçalanmamış kurumların yurttaş odaklı ayrımsız anlayışla çalışmalarına devam edeceğini belirterek şunları kaydetti:

“Programlarımız kapsamında kurumlarımızı müzakere etmeye devam edeceğiz. Ziyaretlerimizle yapılan çalışmaları ve vatandaşlarımıza verilen hizmetleri yerinde kaldırmak istiyoruz. Kurumlarımızda verilen hizmetin kalitesinin arttırılmasını ve icraat yürütülürken vatandaş odaklı bakım verilmesini önemsiyoruz.

Her yaştan vatandaşını dinleyen, sorunlarına hal bulan ve devletin şefkatini yansıtan tıpkısı tatlılıkla cemi kurumlarımızın hizmetlerini sürdürmesini gerektiğini değerlendiriyoruz.”

Share: