Edirne’de Dijital Loto talihlisi 836 bin TL kazandı! Daha ortaya çıkmayan kişinin Bulgar seyyah olabileceği düşünülüyor

‘Çılgın Sayısal Loto’nun 8 Teşrinievvel çekilişinde 5 milyon TL’lik ekstra şişman ikramiyenin rakamları 14, 16, 30, 52, 63, 72, 28 ve 40 namına belirlendi. Edirne’nin beraberinde Eskişehir, Tekirdağ, Bursa ile İstanbul’un Bakırköy, Kadıköy ve Kağıthane ilçelerindeki hep 7 kişi ise oynadıkları evvel 5 rakamla balaban ikramiyeyi paylaştı.

“İYİ BİR MÜLK”

Edirne’da şişman ikramiyenin eski ettiği bayi Serhad Ahu, “Geri akşam bizim sınırlı olduğumuz şirketten benzeri mesaj geldi. Yapılan incelemede, cumartesi günkü çekilişin Türkiye’üstelik 7 sunum bayiye çıkmış ettiği ortaya çıktı. Tıpkısı tanesinin da bizim bayimiz olduğunu gördük. Edirne’ye leziz hayır olsun. Biz bundan geçmiş yıllarda de birçok ikramiye verdik. Bu de iyicene oldu. Ak Yazılı üzere de gayet işine yarayacağını düşündüğümüz iyi ayrımsız para. İnşallah aynı dahaki sefere henüz balaban rakamları Edirne’ye kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

TALİHLİ BİLİNMİYOR

Edirne’deki talihlinin ki olduğunu bilmediğini söyleyen Ahu, “Şu anda herhangi bir molekül namevcut. Bu işlerde tabiatıyla ki talihliler geçmiş geçmiş kendilerini biraz saklar, hangi yapacaklarını bilmezler. Normal karşılıyoruz. Havari olacağımız her madde varsa tahsilat üzerine yönlendirmelerimizi yaparız filhakika. Kendisi İstanbul’a gidecek, parasını öğrenim edecek” dedi.

TALİHLİ BULGAR TURİST Mİ?

Talihlinin Bulgaristan’dan mevrut turistlerden biri olabileceği iddialarına birlikte yanıt veren Ceylan, “Sanmıyorum. Edirne’üstelik çokça aşkın Bulgaristan’dan gelenler var. Genelde ‘Kazı Kazan’ tarzı oyunlara gönül gösteriyorlar amma galiba birlikte gayrimümkün elbette ki” dedi.

Share: