Erbakan: Seçimlerden evvel 500 bin unsur hedefine ulaşacağız

YENİDEN Zenginlik Partisi Umumi Başkanı Fatih Erbakan, “Partiler içerisinde ayrımsız ayda arz çok örgen kaydeden öğür olduk. Seçimlerden önce de banko 500 bin uzuv hedefine hep gelişigüzel ulaşacağız” dedi.

Baştan Bolluk Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin İl Kıytırık Kongresi’ne karışmak üzere Niğde’ye geldi. İlk adına esnaf ziyareti gerçekleştiren Erbakan, henüz sonra Ekin Merkezi’nde planlı partisinin İl Kıytırık Kongresi’ne katıldı. Mecliste grubu kâin siyasal partilerin unsur sayısına yakın tıpkısı rakama ulaştıklarını kaydeden Erbakan, “300 bine yakın resmi üyesiyle 81 ülke 900’den aşkın ilçede teşkilatlanması ile bütün illerimizde deneyimsizlik, kadın teşkilatlarıyla illerimizin çok muhteşem tıpkı kısmında haddinden fazla sayıda karye ve mahalle teşkilatlarımızla yüğrük bir teşkilat muazzam ayrımsız yapı haline geldik. Bilcümle bu çalışmalarımızı organ kayıtlarımızla taçlandırdık” diyerek konuştu.

‘BİR AYDA GENIŞLIK FAZLA UNSUR KAYDEDEN PARTİYİZ’Partiler içerisinde ayrımsız ayda sunma fazla uzuv kaydeden öğür olduklarının altını çizen Erbakan, şöyle konuştu:

“İnşallah bu 300 bini seçimden evvel 500 bine çıkartacağız ve mecliste grubu bulunan siyasal partilerin üyelerinden henüz aşkın üyesi olan tıpkı öğür haline geleceğiz. Haziran’da 18 bin üye kaydederek böke olduk. Temmuz’da ise bir ay içerisinde 32 bin unsur kaydederek kişi rekorumuzu egale ettik. Baştan Zenginlik Partisi’nin gelişigüzel ay yeryüzü aşkın uzuv kaydeden öğür olduğu, yer aceleci büyüyen fırka olduğu ortaya imdi. Demin inşallah bu ilkgüz ayında, tıpkı ahir memleket başkanları toplantımıza kadar benzeri ayda 50 bin üyeyi daha kaydedeceğiz. Seçimlerden geçmiş üstelik mutlak 500 bin uzuv hedefine bütün birlikte ulaşacağız.”

Share: