Eskişehir’de YANLIŞSIZ Parti’li kadınlar ilçe ziyaretlerini sürdürüyor

DÜRÜST Tümen Eskişehir İl Eş Kolları Başkanı Korkunç Ünalır, ekibiyle ilçe ziyaretlerine bitmeme ediyor.

Sivrihisar ilçesini konuşma eden Ünalır ve beraberindekiler, geçmiş namına kaza pazarında vatandaşlarla tıpkısı araya geldi.

Ev ziyaretlerinin arkası sıra Sivrihisar Şehremini Hamid Yüzügüllü’yü makamında görüşme fail Ünalır, ziyaretlerine ilgili açıklamasında, vadi çalışmalarına mütemadi devam ettiklerini belirtti.

Ünalır, şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanımız liderliğinde 2023 hedeflerimiz amacıyla çalışmalarımızı layenkati kendisine sürdürüyoruz. Bu bağlamda Nasreddin Hoca’nın şehri güzel ilçemiz Sivrihisar’ı ziyaret ettik. İlçemizde DOĞRU belediyecilik farkı ve vizyonu net tıpkı şekilde kendini galiba ediyor. Başkanımızı aynı öğün elan tebrik kartı ediyorum.

‘Gönül Seferberliği’ programlarımız kapsamında ilçe pazarını görüşme ettik ve sonrasında kıymetli hemşehrilerimizin hanelerine misafir olduk. Vatandaşlarımızın taleplerini had ederek, Belediye Başkanımız Hamid Yüzügüllü ile hal önerilerimizi değerlendirdik. Ardından müteşebbis kadınlarımızın işletmelerini ülfet ederek, ürettikleri yerel lezzetlerin tadına nezaret fırsatı bile bulduk. Kadınlarımızın emeklerinin karşılığını almaları alelade hava verici. İçtenlikleri ve ilgiyle sohbetleri için Sivrihisarlı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.”

Share: