Esmer yollarında durum

Yağız yollarının imal, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yoğun gidilmesi, gidiş geliş bel ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün el durumu bültenine göre, TEMA Otoyolu’nun Selimpaşa Kavşağı- Mahmutbey Gişeleri bölgesinde üstyapı yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle değme zaman 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım sair istikametten iki taraflı sağlanıyor.

İzmir- Çeşme Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik güreşçi köprüsü imal çalışmaları sebebiyle İzmir istikametinde sağ abdestbozan trafiğe kapatıldı. Bu kesimde muvasala sair şeritlerden sürdürülüyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun Ahiboz-Emirler kavşakları 30-31. kilometrelerinde hizmet ve tamir çalışmaları nedeniyle Ankara istikametinde erişim kontrollü devam ediyor.

Beyşehir- Isparta yolunun 25-44. kilometrelerindeki imal çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü cevaz veriliyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34 ve 50-54. kilometrelerinde (Taşucu ve Boğsak mevkileri) patlatmalı imal çalışmaları sebebiyle 15.15-16.15 saatlerinde erişim kontrollü gerçekleştirilecek.

Kırşehir- Aksaray yolunun 1-3. kilometrelerindeki imal çalışması zımnında muvasala mukassem yolun ayrımsız bölümünden iki taraflı sağlanıyor.

Çorum-Ankara yolunun 37-38. kilometrelerinde (İskilip- Osmancık kavşakları) ayrımlı seviyeli gaga çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Isparta- Antalya yolunun 0-15. kilometrelerinde yüzeysel istila yapım çalışmaları cihetiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 9-17. kilometrelerinde köprü hizmet ve tamirat çalışmaları yapılacak. Bu nedenle sefer trafiğe kapatılarak, sürücüler alternatif güzergah adına Müstecap-Habipler istikametine yönlendirilecek.

Artvin- Erzurum yolunun 1-50. kilometrelerinde kıran temizliği ve çelik ağ aplikasyon çalışması dolayısıyla saat 18.00’e kadar posta kısa mütemadi aralıklarla trafiğe kapatılarak, erişim bir tane şeritten kontrollü bitmeme edecek.

Share: