Esnaflar ve kurumlar turnuvada ter döktü

Düzce’nin Cumayeri İlçesinde uray aracılığıyla planlı halı yer turnuvasında kaymakamlık esnafı ve kurumlar şampiyon olabilmek amacıyla ter döktü.

Cumayeri Belediyesi yoluyla kombinasyon edilen ve ilçede bulunan kurumlar ile esnafların kurduğu 20 takımın katıldığı halı kayran futbol turnuvası düzenlendi. Turnuvada takımlar şampiyona kupasına uzanabilmek amacıyla korkunç savaş etti. Finalde; Kotan İnşaat’ı 8-6 yenen DRT Yapı böke olurken, üçüncülük maçında Fındıkçıoğlu’nu 6-4 yenen Halis Kotanlar 3’üncülük kupasının sahibi oldu.

Şampiyon olan takımın kupasını veren Cumayeri Belediye Reisi Mustafa Koloğlu, “Turnuvaya katılan mecmu takımları kutlama ediyorum. İlçemiz de ayak topu sevgisi benzeri bambaşka. Bu organizasyonun yapılmasında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Çünkü 20 takımla ayrımsız turnuva düzenleyip, sıkıntısız bire bir şekilde angajman kardeşlik içerisinde tamamlanması beni çokça sevindirdi. Turnuvada ayrıcasız emeği olan, elini taşın altına koyan herkese teşekkürname ediyorum. İnşallah seneye elan domuzuna turnuvalarda mülaki olmak kader evet inşallah diyorum” dedi.

Turnuvaya korkulu sargı gösteren ilçe halkı dahi turnuvadan memnun kaldığını dile getirdi. – DÜZCE

Share: