“Evladımız” dedikleri kuzu, yaşlı çiftin can dostu oldu

“Evladımız” dedikleri kuzu, nemli çiftin can dostu oldu

EDİRNE – Edirne’birlikte 3 günlükken sahiplenen ve ‘evladımız’ dedikleri kuzuya aylardır gözü gibi vekil yaşlı çift, adeta birey dostları olan kuzuyla akşam ezanı yürüyüşü yapıp tıpkı dakika olsun yanlarından ayırmıyor.

Edirne’de kıpırdak Kemal ve Gülümser Özmen çifti, 3 günlükken sahiplendikleri kuzuyla can dostu oldu. 8 aydır gözü kadar baktıkları ‘Karagöz’ isimli kuzuyu, bir an olsun yanlarından ayırmayan Özmen çifti, eş bir davranışa imza attı. can arkadaşı olarak gördükleri kuzuyla temas yere birlikte revan Özmen çifti, gelişigüzel sabah ve akşam ezanı Tunca Nehri boyunda yürüyüş yapıyor. Kuzu ve Özmen çiftinin içten görüntüleri görenlerin içini ısıtıyor. Örnek tutum sergileyerek süt kuzusu muamelesiyle büyüttükleri kuzuya ‘evladımız’ diyen Özmen çifti, kuzuyu torunlarından ayırmadıklarını söyledi.

“O bizim evladımız”

Üç günlükken sahiplendikleri kuzuya ‘o bizim evladımız’ diyen Eksiksizlik Özmen, “Sabahleyin kalkıyoruz ardından Tunca Nehri boyunda gidiş yapıyoruz. Arkası Sıra eve getirip yatırıyorum, dinlendiriyorum. Akşamüzeri tekrar buraya gelip gezdiriyorum. Bol bol spor yapıyoruz” açıklamasında bulundu. Gülümser Özmen bile “Özlük çocuğumuz kadar oldu her daim spor yapıyoruz” dedi.

Share: