Evvel beraber tatile geldiği kadını, sonraları kendini bıçakladı

Evvel bu arada tatile geldiği kadını, sonradan kendini bıçakladı

Şahıs, biber gazı ile atıl arkaç getirildi

Her iki dirilik üstelik ağır yanık olarak hastaneye kaldırıldı

ANTALYA – Antalya’nın Manavgat ilçesinde tıpkı nüfus, önce bu arada tatile geldiği kadını, henüz bilahare kendisini bıçakladı. Değme iki yaşama da pahal yaralı yerine hastaneye kaldırıldı.

Olay, cemaziyelevvel akşam ezanı saatlerinde Sorgun Mahallesi Herford Caddesi üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, Kırşehir’den Manavgat’a tatile gelen Cenap K. ve Ayşe Z.D. (29), 40 ABF 800 plakalı makine ile Herdford Caddesi’ne geldiklerinde anahtar içerisinde tartışmaya başladı. Benzeri müddet bilahare Cenap K., yanında mevcut kadını bıçaklamaya başladı. Bu tam caddeden motosikleti ile güzeşte 2 zihayat, evvel kadını adamın elinden kurtardı, daha sonra ise 112 Evgin Çağrı Merkezini aradı.

Bıçağı boğazına dayayıp namına uymazlık verdi

İhbarın ardından görüngü adına çok sayıda polis ve keyif ekibi gönderme edildi. Dertli eş, görüngü yerindeki müdahalenin arkası sıra Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına makbuz. Cenap K., polislerin gelmesinin ardından bıçağı boğazına dayayıp evvel karnını, arkası sıra üstelik boğazını keserek namına uymazlık verirken, polisler biber gazı sıkarak adamı işsiz hale getirdi. Yoğun yaralanan Cenap K., sağlık ekibinin fenomen yerindeki ilk müdahalesinin ardından, görüngü yerinin yakınında kâin aynı özel hastaneye kaldırıldı.

Para yüzünden tartıştılar iddiası

İkilinin, otomobil içerisinde alkol alırken aralarında dünyalık tartışması yaşandığı ve tartışmanın böylelikle bıçaklama olayının yaşandığı kanıt edildi.Share: