Formula 1 Meksika GP Tivibu’da yayınlanacak

Tivibu, dünyanın sunma balaban motor sporlarından Formula 1’in 20. yarışını Meksika’dan ekranlara taşıyor. Amerika’daki galibiyetinin arkası sıra markalar şampiyonu olan Red Bull, Meksikalı pilotu Perez’in evinde galibiyet amacıyla piste çıkıyor.

Türk Telekom’un sayısal TV platformu Tivibu’da Formula 1 heyecanı devam ediyor. Amerika’daki yarışın ardından Markalar Şampiyonluğu’nu zar eden Red Bull, hem pilotlar hem dahi markalar ikinciliği amacıyla mücadeleyi sürdüren Ferrari ve Mercedes’le, heyecan kıtanın güneyine iniyor. 4 bin 304 km uzunluğundaki Meksika GP, alım satım haset 23.00’da Tivibu’da S Sport ekranlarından izlenebilecek.

Formula 1 2022 sezonu şampiyonluğunu Japonya GP’da ilan eden Red Bull pilotu Max Verstappen amacıyla yeni tıpkı rekor denemesi daha geliyor. Michael Schumacher ve Sebastian Vettel’in peşi sıra bir sezonda 13 defa podyumun zirvesini gören Verstappen, Meksika GP ile 14. galibiyeti alarak tıpkı sezonda yeryüzü çok konkur kazanan sürücü olma unvanı için mücadele edecek. – İSTANBUL

Share: