Galibiyet Partisi Umumi Başkanı Beklenti Özdağ, Afyonkarahisar’da matbuat toplantısı düzenledi Açıklaması

Galibiyet Partisi Umumi Başkanı Beklenti Özdağ, Mansur Aheste’ı adım adım tasfiyeye götüren altılı masanın Türkiye’nin on paralık ayrımsız derdine hal bulmasının kabil olmadığını belirtti.

Özdağ, kentteki tıpkısı otelde düzenlediği toplantıda, Büyük Taarruz’un mebde gününde Afyonkarahisar’birlikte partisinin el ve kaza başkanlarıyla çalıştay yapmaktan iri ayrımsız bahtiyarlık içerisinde olduklarını söyledi.

Galibiyet Partisinin çıktı Afyonkarahisar ve Türkiye’nin değme durumunda çok daha çok sokakta ve caddede olacağını nâkil Özdağ, “Deli Dolu muhalefetin hangi olduğunu son bir yıl içerisinde Türk siyasetine öğrettik. Türk siyasetini bile Galibiyet Partisi, rastgele alanda baştan formatlıyor. Rüfeka, elan eskimemiş başladık. daha çok dahi Türkiye’nin temas yerinde seçimlere büyüklüğünde, Utku Partisinin şüphesiz tıpkısı etkin ihtilaf yaptığını hep Türkiye görecek.” dedi.

Özdağ, altılı ganyan masanın herhangi bir halde değerli topladığını şu asıl kadar bile mukavemetli tıpkısı öz yaptığını göremediklerini dile getirdi.

-“Altılı Ganyan masanın Türkiye’nin on paralık aynı derdine hal bulması mümkün değil”

Milletin altılı ganyan masadan beklentisinin bire bir tek aday göstermek olduğunu aktaran Özdağ, “Bunun dışında de kimesne tıpkısı öz beklemiyor altılı ganyan masadan. Onlar üstelik onu yapmanın dışında herhangi bir şeyi yapıyor. Bize, ‘Siz oyları bölüyorsunuz’ diyorlar. Biz bile sizin ‘Mansur Güç diye tıpkı uray başkanınız var, yegâne kazanacak da o gözüküyor’ diyoruz. Münasebet onu göstermiyorsunuz? O antlaşma oyları biz bölmüyoruz, siz bölüyorsunuz kardeşim. Altılı masa oyları bölüyor.” diye konuştu.

Altılı Ganyan masanın zat arasındaki sorunları çözemediğini anlatan Özdağ, “Mansur Bunaltıcı’ı adım adım tasfiyeye götürücü aynı altılı ganyan masanın Türkiye’nin hiç bir derdine çözüm bulması olabilir değil. Altılı Ganyan masanın Türkiye’nin sunu yetişkin sorunu sığınmacı ve uğrun konusundaki tavrı da bu sorunu çözmeye benzer değildir. Onun amacıyla tığ altılı ganyan masanın çalışmalarını ancak tebessümle izliyoruz. Türk milletini heyecanlandırmadığını görüyoruz. Türk milletini heyecanlandıran Yengi Partisidir.” ifadelerini kullandı.Share: