Havza’da kudretli polislere “başarı belgesi” verildi

Toprak Kaymakamlığınca, İlçe Inanma Müdürlüğünde görevli 9 güvenlik mensubuna muvaffakiyet belgesi verildi.

Toprak Kaymakamı Cengiz Nayman ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal ile ziyaretlerde bulundu.

Kesim Kaymakamı Cengiz Nayman, Şehremini Sebahattin Özdemir ve Samsun İl Güven Müdürü Dr. Ömer Urhal İlk yerine Toprak İmam Hatip Ortaokulu tarafında 15 Temmuz Demokratlık Zaferi ve Şehitleri Yâd programına katıldılar.

Daha sonraları Bölge Kaymakamlığına geçen Urhal, Nayman, Özdemir ve Nahiye İlçe Emniyet Başöğretmen Vekili Saha Komiseri Mustafa Balcı, ilçedeki asayiş ve gidiş geliş konularında verilen hizmetler üzerine istişarede bulundu.

Havza’birlikte Emniyetin şanlı çalışmalar yaptığını tamlayan Nayman, “İlçemizde polislerimiz cansiparane çalışmalarına devam etmekte. Nahiye Kaymakamlığı namına herhangi bir antlaşma güvenlik mensuplarımızın yanındayız.” dedi.

Özdemir de Belediye kendisine değme ahit itimat güçlerine bindi olduklarını kaydetti.

Urhal, Nayman ve Özdemir, İlçe Itimat Müdürlüğü, Bölge Mıntıka Trafik Denetleme İstasyonu Amirliğinde incelemelerde üstelik bulundu.

Daha sonra Bölge Kaymakamlığında Başarı Belgesi arz programı gerçekleştirildi.

Urhal, muvaffakiyet belgesi almaya doğruluk kazanan polisleri kutlama ederek, “Muvaffakiyetli ve özveren çalışmalarınızın Kaymakamlığımız tarafından ödüllendirilmesi bizlere öz saygı verdi. Sizleri kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” diye konuştu.

Nayman dahi kaza genelinde gidiş geliş ve düzenlilik konularında yapılan çalışmalarda sükse gösteren inanma personelini Muvaffakiyet Belgesi ile ödüllendirdiklerini anlatarak, “Polislerimizin çeşitli suçların takibinde başarılı çalışmaları memnuniyetle tayin edildiğinden, 657 sınırlanmış Celal Memurları Kanunu’na istinaden, yüksek başarı belgesi almaya hak kazanmışlardır. Kendilerini kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Nayman, 1 saha komiseri, 1 saha komiseri destek olmak üzere 9 güvenlik mensubuna başarı belgelerini verdi.

Share: