Hezel Bektaş: “Bizim için yüce olan buradan 3 puanla dönmekti, bunu başardık”

Yılport Samsunspor Beceri Direktörü Meze Bektaş, Altay deplasmanında aldıkları 2-0’lık galibiyetle lige koca tıpkı çıban yaptıklarını söyledi. Bektaş, “Bizim amacıyla yüce olan buradan 3 puanla dönmekti, bunu başardık” dedi.

Spor Makat 1. Lig’in açım maçında Samsunspor, deplasmanda Altay’ı 2-0 yenik etti. Maçın peşi sıra düzenlenen basın toplantısında Samsunspor Teknik Direktörü Saraka Bektaş, maçı değerlendirdi.

Söz Bektaş, “Zor aynı karşılaşma olacağını biliyorduk. Çokça çok kaybedecek benzeri şeyi sıfır ama alacağı herhangi bir puanın önemini alim benzeri rakibimiz vardı. Bizim dahi bütün tersi, haddinden fazla çok molekül kaybedebilirdik. Şanlı aynı ser beğenmek istiyorduk. Maça çokça bol hazırlanmıştık. Çalıştıklarımızı ferah uyguladık. Çıkarken yaptığımız olağan hatalarla rakibe haddinden fazla sayıda punt verdik. Bunlara çok gür çalışacağız. Savunmamız bereketli durdu. Golü bulduktan sonradan oyunun kontrolünü elimize alıp bar oyunu ve tevhit ataklarla oyunu tutmamız gerekirken, az buçuk bocaladık. Bihakkın bu kadar hareketli tıpkı savunma özne rakibe karşı 4-5 şerha kemiksiz fırsat kaçırdık. Atmamız gerekiyordu ama atamadık. Çok şükür ikinci golü bulduktan sonraları maçı koparmış olduk. Altay’ı tebrik kartı ediyorum, çokça mebzul savaş ettiler. Bizim için eke olan buradan 3 puanla dönmekti, bunu başardık. Galibiyeti camiamıza, taraftarlarımıza ve covid olan başkanımıza dürü ediyorum. Başkanımız bana ‘En güzel reçete 3 puan’ demişti, ödül olsun” dedi. – İZMİR

Share: