İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Tatlı: Şarampole yuvarlanıp akşam halay çektiren dünyadaki ilk gönül

Eskişehir’dahi tıpkısı mekanda görüntü düzlük İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Lezzetli, müstehap şarkılarını sahnede seslendirirken, misafirler de şarkılara eşlik ederek unutulmaz ayrımsız geceleyin yaşadılar. İlginin haddinden fazla okkalı olduğu gecede Tatlı, tayf öncesi ve sonrası hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi da ihmal etmedi.

“O AKŞAM EZANI SAHNEYE ÇIKARAK İMPAROTOR OLDUĞUNU GÖSTERDİ”

Abisinin geçen haftalarda geçirdiği kazaya bütün birlikte haddinden fazla üzüldüklerini dile getiren Şekerli, “Tığ güzeşte hafta Ermiş kardeşimle, abimin yanındaydık. Sahneden sonradan yakalayabildik. Çok nazik bir kaza atlattı. Arkadaki kaya olmasa belki bugün çok ayrımlı şeylerden bahsediyorduk. Rabbime şükürler olsun ki, bu kazadan sıyrıldı. İşin tıpkısı gayrı tarafı ise, İbrahim Tatlıses, bölüt mal olma ve ‘İmparator’ olma özelliğini akşam ezani sahneye çıkarak gösterdi. Herhalde tarih şarampole yuvarlanıp akşam sahneye çıkan dünyadaki önce kişidir. Gülüyoruz, gani ki gülüyoruz. Çokça şükür, arz azından ağlamıyoruz” dedi.

“BİRÇOK PROJEM VAR”

Önümüzdeki aylarda ABD’ye gideceğini belirten Şekerli, ABD’ye gittikten sonra eskimemiş sürprizlerle sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi. İlerleyen dönemlerde eskimemiş projelerin süreceğinin altını çizen Lezzetli, “Bir Nice projem var. Birlik bire bir projeyi çıkaracakken stüdyoya giriyoruz ve bakir tıpkısı şeyi elan beğenebiliyoruz. Yaklaşık 12 sanatçının düzlük aldığı ‘Türkü House’ adlı benzeri proje var. Ben birlikte ‘Mağusa Limanı’ ünlü parçayı seslendirdim” ifadelerini kullandı.Share: