İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Okumuş: “Hep varlığımızla depremzede kardeşlerimizin yanındayız”

– İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Aydın: “Hep varlığımızla depremzede kardeşlerimizin yanındayız”

KAHRAMANMARAŞ – İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mahmut Eksiksizlik Işıklı, Kahramanmaraş merkezli depremlerin peşi sıra başlatılan arkalama çalışmalarına ilişik, “Hep varlığımızla depremzede kardeşlerimizin yanındayız. Sahadan çekilmedik, geçmiş günden beri yardımlara devam ediyoruz” dedi.

Suret üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6’lık depremlerin peşi sıra İhlas Vakfı eliyle bölgedeki depremzedeler için müzaheret seferberliği başlatıldı. Yardım çalışmaları çerçevesinde, Kahramanmaraş’ta Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörük Haklı Ilişik Binası’nda depremzedelerin zarfında bulunduğu el şartların hafifletilmesine müteveccih kemirmek dağıtıldı.

“Hep varlığımızla depremzede kardeşlerimizin yanındayız”

Depremin ilk anından itibaren depremzedelerin beraberinde olduklarını anlatım fail İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mahmut Eksiksizlik Işıklı, “Yer Sarsıntısı olduğu antlaşma arkadaşlarımız kolaylıkla aktivasyon aldılar. Hep varlığımızla depremzede kardeşlerimizin yanındayız. Sahadan çekilmedik, evvel günden beri yardımlara bitmeme ediyoruz” açıklamasında bulundu.

“Yardımlar Adana’dahi, Osmaniye’birlikte ve Malatya’dahi de devam ediyor”

Elden Kahramanmaraş’ta değil, depremin etkisini gösterdiği değişik illerde birlikte yardımların devam ettiğini vurgulayan Işıklı, “Şu anda yemek dağıtımı ve muhtelif başka yardımlar yaptığımız Adana’birlikte, Osmaniye’üstelik ve Malatya’dahi üstelik bitmeme ediyor. Müzaheret tırlarımızı depremin biçim üssü olmasından âlem Kahramanmaraş’a elan tehlikeli bire bir şekilde gönderdik ama Malatya, Osmaniye, Adana kadar gayrı hareket bölgelerine bile gönderiyoruz. Söz Gelişi şu an Malatya’de 4 şerha arkadaşımız var benzeri buradaki gibi ekipler kemirmek dağıtıyorlar” diye konuştu.

Share: