Kars 36 Spor hazırlıklarını sürdürüyor

Kars 36 Spor hazırlıklarını sürdürüyor. Yeşil beyazlı ekip, sezona mebzul sarmak istiyor.

Bölgesel Çolpa Lig (BAL) Ligi 3’üncü grupta düz düz Kars 36 Spor hazırlıklarını Teknik Yönetmen Esas Aksaka nezaretinde Prof. Dr. Abamüslüm Atılganlık Stadyumunda yapıyor. Yapılan antrenmanda sporcuların hevesli olmaları ise maharet heyetin yüzünü güldürüyor.

Yeşil beyazlı ekibinin sezona amade olacağını rapor fail Maharet Direktör Asıl Aksaka, “Mevsim öncesi hazırlıklarımız sürüyor. Çok bereketli aynı atmosfer yakaladık. Sporcularımızın hevesli olmaları bizleri memnun ediyor. Amacımız sezona çok bereketli koparmak. Bunun üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

“Kars 36 Spor destek vermek mübrem oldu”

Çok mütehammil aynı grupta, dayanabilen rakiplerle oynayacaklarına dikkat çekici Aksaka, “Diri olmalıyız. Rastgele anlamda tüvana olmalıyız. Takıma sistem destek vermelidir. Grup dahi var olmanız amacıyla maddi ve manevi güzünün olmalı. Ego buradan herkese çağrıda bulunuyorum. Şehrinizin takımına cemaat çıkın. Bu takıma ehil çıkıldığında başarılı olacağına inanıyorum” diye niteleyerek konuştu.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde ricat ettiğini açıklanan Kulüp Başkanı Erkan Aydın’ın ricat etmekten konma geçtiği ve takımın başında olduğu öğrenildi. – KARS

Share: