Kars 36 Spor’da durmak yok

Yaptığı transferlerle BAL Ligi’nde dikkatleri konusunda çekici Kars 36 Spor hazırlıkları günde 2 antrenmanla sürdürüyor.

Bölgesel Amatör Grup (BAL) Ligi ekiplerinden Kars 36 Spor sabah ve öğlenden sonra tevessül etmek için günde 2 alıştırma yapıyor. Beceri Yönetmen Vasıf Aksaka, yönetiminde hazırlıklarını Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Abamüslüm Büzük Stadyumunda sürdüren yeşil beyazlı kadro, sezona iyi başlamanın hesaplarını yapıyor.

Kars 36 Spor’un hedefinin mahsus olduğunu rapor fail Pakt Başkanı Erkan Işıklı, 2022-2023 sezonunda yeşil beyazlı ekibin şampiyon olacağını belirtti.

Her makule imkansızlığa rağmen bando namına kenetlendiklerine dikkat çekici Başkan Ziyalı, “Hazırlıklarımız sürüyor. Benzeri çokça sıkıntımız var. Sıkıntılara rağmen çalışıyoruz. Amacımız galiba, hedefimiz belli, yolumuz mahsus, kudretli kalkışmak için bire bir birimize kenetlendik. Tığ inandık ve bu sene başaracağız” dedi.

“Karslı işadamları Kars’ın takımına bindi vermiyor”

Türkiye’de çok sayıda Karslı işadamı olduğunun altını çizen Başbuğ Erkan Işıklı, “Karslı işadamları şehrin adını haiz takıma bindi vermiyor. Nedenini anlamış değiliz. Ben birlikte Kars’ın çocuğuyum, işadamı dahi değilim. Amma kulübün başkanıyım, güzüm yettiğince kulübe maddesel ve manevi bindi veriyorum. Istem gerek kim, Karslıyım diyen dizge takıma bindi versin. Kars dışında yüzlerce cemiyet ve Kars’ın adını kullanıyor. Amma hisse senedi takıma desteğe gelince kimse bindi vermiyor. Ego gine çağrıda yatmak istiyorum. Atanmışlar, seçilmişler, Karslı işadamları, Kars’ın hesabına kullanan cemiyet başkanları mevrut takımınıza destek verin. Sizlerin desteğiyle bu takım elan zinde olacaktır” diye konuştu.

Öte yandan hazırlıklarını sürdüren Kars 36 Spor’un vadi aldığı BAL Ligi’nde fikstür çekimi 7 Eylül 2022 tarihinde yapılacak. Karşılaşmalar ise 01-02 Ekim 2022 tarihinde başlayacak. – KARS

Share: