Keşan Belediyesi kurgu filosunu genişletiyor

Keşan Belediye Reisi Mustafa Helvacıoğlu, belediyenin vesile filosunu genişletmeye bitmeme ettiklerini ve 147 araca çıkardıklarını bildirdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, eskimemiş hizmete alınan hareket makinesinin tanıtımı amacıyla Cumhuriyet Meydanı’nda program düzenlendi.

Belediye Başkanı Helvacıoğlu, komütatör filosunu genişleterek bakım kalitesini güçlendirdiklerini belirtti.

Belediyenin bitişik alanlar karışma başlamak üzere geniş tıpkı alanda bakım verdiğine dikkatİ çeken Helvacıoğlu, şunları kaydetti:

“Göreve geldiğimizde 88 aracımız vardı. Bunlardan bazıları hurdalığa ayrılma edilmiş araçlardı. İsrafa punt vermeden bu araçlarımızı üstelik kurtararak kapasitemizi 147 araca kadar çıkardık. İpotek edilen araçlarımız vardı, Tekirdağ’bile iki aracımız budala kalmıştı. Bu araçlarımızı kendimize balkı edindik. Şimdi çokça şükür bu araçlarımız hizmetten hizmete koşuyor. Bilmelisiniz kim bölgenin en hareketli komütatör filosuna cemaat belediyelerindeniz. Cıvıl Cıvıl şalter filomuz ile merkezde hangi bakım veriyorsak bitişik alanlara, rustik mahallelerimize ve sunma uç noktadaki yerlere dahi aynı kalitedeki hizmeti ulaştırıyoruz. Yüzde 70 arttırdığımız araç parkımızla hizmetlerimizin niteliği, kalitesi ve hızı bile ayırt edilir şekilde gelişti. Elhasıl belediyemizin bakım temposuna miftah ve materyal envanterimizde gelişerek katkı sundu.”

Konuşmaların peşi sıra dua edilerek kurban kesildi.

Share: