Kılıçdaroğlu, İstanbul İl Başkanlığı’nın Takım Çalışmasına Katıldı

CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Sevgili Kaftancıoğlu ile birlikte partisinin düzenlediği “80 Günde Devr-i Alem” grup çalışmasına katıldı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Umumi Komutan Yardımcısı Bülent Tezcan ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile alay malay Maltepe Zümrütevler Mahallesi’nde İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği “80 Günde Devr-i Alem” kampanyası kapsamında lig çalışmasına katıldı. Kılıçdaroğlu, takım çalışması sırasında Bitlisli Eroğlu ailesini konuşma etti. Eroğlu ailesi ile sohbetinde Bitlis’ten de küçümseme eden Kılıçdaroğlu, bölgenin kalkındırılması gerektiğini ve bunu gerçekleştirmede CHP namına azimli olduklarını belirtti. Kılıçdaroğlu, “Bölgenin kalkınması lazım, bölgenin ayağa kalkması geçişsiz. İş imkanı olması lazım. İyi eğitim bilimi, iyi okullar… Olacak, olacak. Kararlıyım” dedi.

Çocuklarla dostça eden Kılıçdaroğlu henüz bilahare, tıpkı mahallede mevcut ayrımsız taziye evine her an başsağlığı dileklerini iletti.Share: