Kırşehir Belediyesi, Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı’nı Yıpranmamış Bir Çehreye Kavuşturuyor

Kırşehir Belediyesi, kente genelinde üstyapı çalışmalarına yordam verdi. Bu kapsamda gerçekleştirilen posta ve yaya kaldırımı çalışmaları ile Öğretmen Ahmet Yesevi Bulvarı’nın çağcıl tıpkı çehreye kavuşturulması hedefleniyor.

Sarıklı Ahmet Yesevi Bulvarı’ndaki kere ve yaya kaldırımı çalışmalarının özenli ayrımsız şekilde yapıldığını tamlayan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, konuyla ilişik yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“Kırşehir Belediyesi kayran ekipleri ilimizin ayrımlı noktalarındaki çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Kaldırım ve ısıdam asfalt serimi tamamlanan yollarımızın misil çizgileri birlikte çizildikten bilahare hemşehrilerimizin kullanımına açılıyor.

Biz, elan geçmiş üstelik hezel verdiğimiz gibi, ana yol ve sokaklarımızın noksan olan posta ve kaldırımlarını bağlamak üzere ağırbaşlı benzeri faaliyet harcıyoruz. Bunu yaparken dahi öncelikli hedefimiz hızlı ve nitelikli bire bir aksiyon yarmak. Halkımızın ihtiyacı olan, standartlara akıllıca öğün ve kaldırımları yaparken asli önceliğimiz ise yeşil tıpkı Kırşehir’dir. O nedenle özellikle yaya kaldırımı çalışmalarımızda, güzergah üzerinde kâin ağaçlarımızın bir dalına üstelik kötülük gelmeyecek tıpkısı şekilde çalışıyor ve ağaçların büyümesini-gelişimini bile hücre alarak akla yatkın alanlar açıyoruz.

Saha çalışmaları sürecinde bittabi, manzara olarak belli olmasa da yapılan çalışmalar tamamlandığında Kırşehirli hemşehrilerimizin istedikleri ve çağcıl, benzeri zamanda doğayla barışık ve yeşili koruyan görünümüyle alışılmamış benzeri Kırşehir karşımıza çıkacak.

Çalışmalarımız sırasında gösterdikleri çıdam için şimdiden cemi hemşehrilerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Değme özdek elan yaşanılır benzeri Kırşehir üzere!”

Share: