Kırşehir’de AK Öğür mülk ve iklim teşkilatlarının kurucuları aynı araya geldi

Kırşehir’birlikte AK Öğür’nin 21. yapılış yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, toprak ve kaza teşkilatlarının kurucuları aynı araya geldi.

DÜRÜST Fırka İl Başkanı Seher Ünsal, parti binasında düzenlenen etkinlikte, 21 yıl ilk YANLIŞSIZ Öğür’nin resmi kuruluşunu tamamlayarak, millete hizmete ve ülkeyi yönetmeye iştahlı olduğunu kaydetti.

Gece tarih demeden çalışarak, bugünlere alınlarının akıyla ve gururla geldiklerini anlatan Ünsal, şöyle devam etti:

“Kurucularımız o günden bu güne yer yumruk şartlarda üstelik SELIM Parti’ye ve öğün arkadaşlarımıza hiçbir ahit desteklerinizi esirgemedi. Allah hepinizden razı olsun. ‘Bir Olduk, 21 olduk’ şiarıyla çıktığımız bu yolda, evvel günkü heyecanla yolumuza bitmeme ediyoruz. Zaman dönüp geriye baktığımızda, 20 yılda yüzyıllık aynı el erki ve kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğimizi memnuniyetle görüyoruz. 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu nesir ederek, ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını hesabına ifham etmek istiyoruz.”

DÜRÜST Öğür Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli bile 21 yıl ilk başlayan erdemliler hareketinin, Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde partisini kurarak, ‘Artık Türkiye’dahi tek ir molekül eskisi gibi olmayacak’ sözünü uyguladığını, daim millete hizmet etmeye çalıştığını söyledi.

DOĞRU Fırka Kurucu İl Başkanı Fakirlik Özbağlı ise partinin kurulması ve bugünlere gelmesinde herkesin çok şişman emekleri olduğunu belirterek, hep alay malay artık çalışacaklarını ifade etti.

Konuşmaların arkası sıra fırka binası önünde kuruculara ve yönetim kurulu üyelerine alaca aş ikram edildi.

Öte yandan YANLIŞSIZ Fırka Kırşehir İl Başkanlığınca, Öğretmen Ahmet Yesevi Camisi’nde cuma çıkışında alaca aş ikramında bulunuldu.

Share: