Kişmiri yollarında format

Esmer yollarının imal, hizmet ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde bunaltıcı gidilmesi, gidiş geliş belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün kat durumu bültenine göre Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün Edirne istikametinde şerit daralması yapılacak. Icraat saat 24.00’te başlayıp, yarın saat 10.00’da tamamlanacak.

TEM Otoyolu’nun Trap-Gümüşova kavşakları beyninde üstyapı restorasyon çalışmaları nedeniyle 21.00-07.00 saatlerinde seçme iki istikamet kesimler halinde trafiğe kapatılacağından muvasala ayrıksı istikametlerden iki taraflı kendisine sağlanacak.

İzmir- Pınar Otoyolu’nun 2-6. kilometrelerinde ekolojik güreşçi köprüsü yapım çalışmaları zımnında yolun bir bölümü trafiğe kapatılarak ulaşım ayrıksı bölümden iki taraflı namına sürdürülüyor.

Rum Otoyolu’nun Ankara- Bolu ülke sınırı- Çamlıdere kavşağı 18-19. kilometrelerindeki köprüde tabliye ve üstyapı tamir çalışmaları nedeniyle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak erişim farklı istikametten iki yönlü olarak gerçekleştiriliyor.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Kuzey-Pozantı Güney kavşaklarının 4-6. kilometrelerindeki “Çakıt-8” viyadüğünde genleşme derzlerinin hizmet ve tamir çalışmaları nedeniyle erişim kontrollü yerine bitmeme ediyor.

Kırıkkale-Ateş- Kırşehir yolunun 29-36. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları nedeniyle Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak ulaşıma değişik istikametten kontrollü izin veriliyor.

Osmaniye- Gaziantep yolunun 0-1. kilometrelerinde üstyapı restorasyon çalışmaları nedeniyle öğün trafiğe kapatılarak erişim Toprakkale mülk yolundan sürdürülüyor.

Nevşehir- Aksaray yolunun 16-22. kilometrelerinde kere imal çalışması dolayısıyla muvasala bölünmüş yolun ayrımsız bölümünden iki taraflı olarak sağlanıyor.

Artvin- Erzurum yolu 41-55. kilometrelerinde mevcut 12 tünel ve güzergahlarında zindelik, elektronik sistemi hizmet ve tamir çalışması nedeniyle ulaşıma, 19 Ağustos’a kadar 08.00-18.00 saatlerinde bir tane şeritten kontrollü yerine izin verilecek.

Söğüt-Seydikemer yolunun 0-59. kilometrelerinde icraat dolayısıyla sürücülerin trafik meni ve işaretçilerine uymaları ehemmiyet taşıyor.

Share: