Manisa emniyeti tıpkısı haftada uyuşturucudan 92 şüpheliyi gözaltına aldı

Manisa İl Güven Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Savaşım Şube Müdürlüğü ve ayrıksı birimlerce serencam tıpkı haftada uyuşturucuyla mücadelede çalışmalarında 92 şüphelinin gözaltına alındığı ve 6 şüphelinin de tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.

Manisa İl Itimat Müdürlüğü Uyuşturucu Suçlarla Savaşım Yazıhane Müdürlüğü ve özge birimlerce diyar merkezi ve ilçelerinde maden özellik ticareti özne, nakleden ve kullanan şahıslara müteveccih yapılan çalışmalarda, 13-20 Şubat tarihleri beyninde iklim genelinde bütün, 71 olayın meydana geldiği, 92 çirkin şahsın ise gözaltına alındığı bildirildi. Gözaltına alınan şahıslardan adli mercilere irsal edilen 6 şüphelinin tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Yapılan çalışmalarda son tıpkısı hafta zarfında 188 nüsha sentetik ecza hapı, 118 gram tütün maddesi, 76 gram metamfetamin maddesi, 10 gram sentetik kannabinoid maddesi, 1 skor ecstasy, 5 nüsha ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek, 10 nüsha fişek, 1 sayı alıngan ölçü, 4 skor esrar bap kullanmaya yarayan aparat ve 9 bin 655 TL eroin madde ticaretinden elde edildiği melhuz servet ele geçirildiği bildirildi. – MANİSA

Share: