MHP Genel Başkanı Bahçeli: “Kılıçdaroğlu bateri sen dahi, tokmak başkasında, ilk aday ol, sonraları yer”

Ulusalcı Akım Partisi (MHP) Genel Başkanı Izzet Bahçeli, “Korkaklar Türkiye’yi taşa tutanlardır. Korkaklar terör örgütlerinin, emperyalist tertipçilerin arkasına saklananlardır. Sayın Kılıçdaroğlu bateri sen de, tokmak başkasında, önce aday ol, sonraları pozisyon” dedi.

MHP lider Bahçeli, partisinin ekip toplantısında konuştu.

13 Kasım’de Elazığ’dahi miting gerçekleştireceklerini belirten Bahçeli, “20 Kasım 2022 tarihinde birlikte Samsun Mitingimizi Ordu, Giresun, Sinop ve Kastamonu devlet teşkilatlarımızın dört başı ongun iştirakleriyle gerçekleştireceğiz. Yılmamızı gözleyenler, vazgeçmemizi düşleyenler emin olunuz kim, emeğin yerde kalmayacağını, çalışmanın budun nezdindeki mükafatını kesinlikle görüp yaşayacaklardır” açıklamasında bulundu.

“Kılıçdaroğlu, TOGG’un dizi üretimi 2023 yılında başlıyor, siparişini yüklemek üzere dahi hadi şimdiden kuyruğa gir”

Cumhuriyet Altını El Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “araba üretiyoruz dediler. Hani nerede? Milleti kandırıyorlar” sözlerini hatırlatan Bahçeli, “Allah’a çok şükür gözlerimizle 29 Ekim 2022 tarihinde Bursa Gemlik’te gördük ve şahit olduk. Sayın Kılıçdaroğlu, sana biberli aynı marifet vereyim, TOGG’un sekans üretimi 2023 yılında başlıyor, buna şimdiden hazır ol, siparişini çevirmek üzere de hadi şimdiden kuyruğa gir. İlk domestik ve milli elektrikli araba olan TOGG’un banttan indirilme törenine katılarak kuma sevinci paylaştık, bundan üstelik kıvanç ettik” diyerek konuştu.

“Kılıçdaroğlu temiz beyinleri uzaklarda, John’de, Hans’ta, onda bunda değil, Ahmet’te duruluk, Mehmet’te meydanlık”

Kılıçdaroğlu’nun ESIR gezisine ilgilendiren konuşan Bahçeli, “BENDE’da ve bazı Avrupa ülkelerinde ak pak karın çıkarmak için gezip tozarken, bu beyinlerle Cumhuriyet’in ikinci yüzyılını konuşacağım derken, pırıl pırıl zekalarıyla, basit yanardağ ağzı gibi fışkıran akıl ve vukuf kırcı beyinleriyle vatan evlatları Gemlik’te harikalar oluşturmuşlar, hayranlık uyandıran işler çıkarmışlar. Kılıçdaroğlu parlak beyinleri uzaklarda, John’üstelik, Hans’ta, onda bunda değil, Ahmet’te aleniyet, Mehmet’te açıklık, yabancısı olduğun Türk milletinde mesafe ve nasıl bulacağını bile kafandan tarh” şeklinde konuştu.

“Kılıçdaroğlu bateri sen dahi, tokmak başkasında, ilk aday ol, sonraları konum”

MHP lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nun “Erdoğan benim namzet olmamdan çokça korkuyor” sözlerini hatırlatarak, “Korkaklar milli başarıları gölgelemek üzere sıraya girenlerdir. Korkaklar Türkiye’yi taşa tutanlardır. Korkaklar yıldırı örgütlerinin, yayılımcı tertipçilerin arkasına saklananlardır. Sayın Kılıçdaroğlu davul sen üstelik, tokmak başkasında, evvel aday ol, sonraları konuş. Ardından üstelik siyasetinde milli ve ahlaklı olmaya çalış” ifadelerini kullandı.

“Burak Haktanır’ın cesareti ve sert duruşu birlikte doğrusu alkışlanacak düzeydedir”

Boğaziçi Film Festivali’nde yaşananlara ilgili ise Bahçeli şunları söyledi:

“Sanki tıpkısı film yönetmeninin, düzenlenmiş benzeri armağan töreninde, PKK havarisi, yıldırı heveslisi Tabipler Birliği Başkanı üzere, “temelli sulh dedi diyerek hapse attılar” sözü ve aldığı sulu ödülü söz konusu bölücü şahsa ithaf etmesi dahi zül ittifakının kokuşuk anne fikri, ana eğilimidir. Terörizme, ihanete, melanete, rezalete hazar diyenler, barışın yegane düşmanıdır. Bu tiplerin hazar, adalet, demokrasi ve hürriyet çıkışları Türkiye’ye müesses bire bir nevi bombalı tuzaktır. Buna denk direkt yana kibir alan, Türk Silahlı Kuvvetleri’mize iftira atıldığını haykıran, bu suretle milletimizin takdirini toplayan hakikat sanatçımız Burak Haktanır’ın cesareti ve sarp duruşu bile doğrusu alkışlanacak düzeydedir ve kendisini tebrik etmek, helal olsun gelmek boynumuzun borcudur.” – ANKARA

Share: