Mikro sokakta oyun oynayan füru, hızla sabık otomobilin altında kalmaktan tahakküm kurtuldu: Bu zararlıyı bulun

Tekirdağ’ın Yeniçiftlik ilçesinde çocukların baziçe oynadığı daraç tıpkısı sokakta pes dedirten anlar yaşandı. Rum Ajansı spor muhabiri olan Kasıt Kayaç’nın paylaştığı görüntüler kısa sürede içtimai medyada ruzname oldu.

“BİLE BİLE ÇOCUKLARIN ÜZERİNE SÜRÜYOR”

Kaya, kızının da bulunduğu sokakta çocukların oyun oynadığını söyleyerek dehşet anlarını Twitter hesabından paylaştı. Paylaşımda ise şu ifadeler yer aldı: “Kent magandası, kızımın üstelik oynadığı sokakta ölüm saçacak hızda ilerliyor. Kollar sonuç anda ezilmekten kurtuluyor. Lütfen bu topluluk zararlısını bulup hayatları tehlikeye atmaktan yargılayın. Daracık sokak ve inanılmaz tıpkı çabukluk. bile bile çocukların üstüne sürüyor. Tamamı kaçan kızcağız serencam anda ezilmekten kurtuluyor. Ara Sıra elem olayları geciktirmek, o fenomen olmadan birlikte gerçekleşebilir. Bu soy insanlara (!) çokça haddinden fazla özen edilmeli”

”SÜRÜCÜ RAHATSIZ FALAN TAŞIMIYOR”

Kayaç, sosyal iletişim araçları kullanıcılarının “Güdücü sökel taşıyor olanaklı” yorumları konusunda ise şunları söyledi: ”Sürücü hastalanmiş falanca taşımıyor. Ben görevde daraç dışındayım. Eşimin anlattığına bakarak, çoban sahile büyüklüğünde gelip dönmeye çalışırken duvara sürtüyor. Elan bilahare de güya sinirlenip arabayı o daracık sokakta serencam bir anda ve çocukları umursamadan sürüp yola gidiyor”

ALKOLLÜ OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Yapılan ihbar üstüne aracın kiralık, şahsın birlikte alkollü olduğu, sürücünün para cezası alarak ehliyetine el konulduğu belirtildi.Share: