Mikrofinans Uşak Şubesi hizmete açıldı

Mikrofinans Uşak Şubesi hizmete açıldı

UŞAK – Mikrofinans Yardımcı Şubesi, DOĞRU Parti Umumi Başkan Yardımcısı ve Toplumsal Politikalar Başkanlığı’ını yürüten Julide Sarıeroğlu’nun katılımıyla açıldı.

SELIM Parti Umumi Başbuğ Yardımcısı ve Içtimai Politikalar Başkanlığı’ını örümcek Julide Sarıeroğlu, bire bir kol programlar dolayısıyla Uşak’a geldi. Burada Vali Turan Ergün ve Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ı makamlarında ziyaret eden Sarıeroğlu, sonrasında ise kadınlara iktisadi güzü kazandırmak gayeli kurulan Mikrofinans Yardımcı Şubesi’nin açım törenine katıldı.

Burada kıraat yazma öğrenen buğulanmış kadınlardan, aşındırmak yaparak geçimini sağlayıcı kadınlarla dostane fail Sarıeroğlu, sonrasında yaptığı açıklamalarda ise Çeltek kadınının hangi kadar aktif olduğuna değindi. Umumi Komutan Yardımcısı Sarıeroğlu, “Tığ strateji ediyoruz, sabahtan akşama kadar üretmek üzere hem eş içi sorumluluklarını muhtemelen tıpkısı dengede götürücü hem da hayatın değme alanında enerjik şekilde özlük değerleriyle bulaşmak için böyle himmet gösteren kadınlar var. DOĞRU Öğür iktidarı adına biz, iktidara geldiğimiz geçmiş günden itibaren kadınların yaşamın değme alanında mücahede hayatında, eğitimde, kültürel faaliyetlerde ve yer önemlisi siyasa ve sivil cemiyet kuruluşlarında hayat dolu şekilde vadi almaları üzere kıvrılma niteliğidne tensikat yaptık. Kanunuesasi özellikle koyulmak için hayata geçirdiğimiz ne varsa bunun yanına benzeri karı bakış açısı koyduk” dedi.

Yapılan konuşmaların peşi sıra girişimce kadınlara çiçek ve türlü hediyeler verilirken hatıra fotoğrafı bile çekildi.

Share: