Misil Yılmayan: “Son kırıcı amma tığ oyundan ve mücadeleden memnunuz”

Altay Ustalık Sorumlusu Posta Yılmaz, skorun üzücü olduğunu ama evvel maç için ortaya koydukları performanstan mutlu olduklarını söyledi.

Spor Dip 1. Lig’in açılış maçında Altay, konuk ettiği Samsunspor’a 2-0 mağlup oldu. Maçın ardından düzenlenen matbuat toplantısında Altay Teknik Sorumlusu Posta Yılmayan, maçı değerlendirdi.

Nöbet Yılmayan, “Maça paslı başladık, Samsunspor henüz etkili başladı. Fakat bunu acele üzerimizden attık ve dengeyi sağladık. Golü yediğimiz dakikaya büyüklüğünde üstünlüğü bile ele almıştık. Biraz talihsizlik, az buçuk gestalt hatasında gol oldu. İkinci yarı biraz henüz mebzul başladık oyuna. Devir arasında hocamızın yaptığı değişikliklerle daha konsantreydik. Alelhusus duran toplarda birçok pozisyona girdik, karamboller oluşturduk. Maçın bundan sonra serencam bölümünde riske girerek flaşör defansa döndük ve bire bir ileri uç daha aldık oyuna. Az Buçuk etkin olduk amma geride riziko almıştık. Kontrataktan ikinci golü yedik. İlk karşılaşma amacıyla akıbet keskin amma biz oyundan ve mücadeleden memnunuz. Beceri ve taktik olarak yüreklerini sahaya yansıttılar. Önümüzdeki haftalar üzere az çok ongun sinyaller verdiler. İnşallah mail zamanda yeni gelen 2 arkadaşımızla beraber istediğimiz yere geleceğiz” dedi. – İZMİR

Share: