Orhan Mermi Manisa FK’da

Bursa Yıldırımspor’dan dinç kaleci Orhan Kurşun, Manisa Futbol Kulübü (FK) ile 4,5 almanak kavil imzaladı.

Manisa FK, Bursa Yıldırımspor’dan 20 yaşındaki tendürüst kaleci Orhan Kurşun ile 4,5 yıllık antant imzaladı. İmza törenine Manisa FK Futbol Ofis Sorumlusu Fazilet Özkan katıldı. İmza töreninde konuşan kullanılmamış nakil Orhan Kurşun, “Manisa Futbol Kulübü’nde olduğum üzere mutluyum. Burada hareket göstererek takımıma ulama çıkarmak istiyorum. Hedefimiz olan Süper Lig üzere savaş edeceğim” ifadelerini kullandı.

Orhan Mermi’un tendürüst ve yetenekli bire bir kaleci olduğunu vurgulayan Ayak Topu Yazıhane Sorumlusu Yiğitlik Özkan ise, “Orhan, taze ve yetenekli tıpkısı kaleci. Ati vadeden ve takımımıza katkı sağlayacağına inandığımız tıpkısı aktör. Orhan’a Manisa Ayak Topu Kulübü formasıyla başarılar diliyorum” dedi.

Orhan Mermi kimdir?

Manisa Ayak Topu Kulübü’nün kullanılmamış transferi Orhan Mermi, 24 Gücük Ay 2002 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Futbola Bursaspor altyapısında başlayan Orhan, daha sonradan Altınordu altyapısına transfer oldu. Altınordu formasıyla istekli kariyerine başlayan canlı ağ bekçisi, Niğde Rum FK forması giydikten bilahare Bursa Yıldırımspor’a aktarma oldu. 20 yaşındaki kaleci, bu zaman Bursa Yıldırımspor formasıyla 17 maçta görev aldı. – MANİSA

Share: