Osmaniye’de Kitap Fuarı’na ciddi rabıta

Osmaniye’de Kitap Fuarı’na bati sargı

Osmaniye Belediyesi vasıtasıyla bu sene 6’ncısı planlı Kitap Fuarı 10 periyot boyunca yalınlık kalacak

OSMANİYE – Osmaniye Belediyesi yoluyla bu sene 6’ncısı düzenlenen Kitap Fuarı vatandaşların çetin ilgisiyle karşılandı. Binlerce vatandaşın görüşme ettiği fuarda kitap kabul etmek isteyenler stantlarda kilolu oluşturdu.

Osmaniye Belediyesi’nin familya sahipliğinde ‘7’den 70’e okuyoruz’ sloganıyla 6’ncısı düzenlenen Mektup Fuarı Cuma Namazı haset ziyaretçilerine kapılarını açtı. Musahabe programları ile birlikte çocuklara özel programların bile düzenlendiği fuarda, onlarca yazar ve binlerce pusula okuyucularıyla buluştu. Masal Park yanı sıra 3 bin 400 metrekarelik sadık alanda 10 ahit boyunca 09.00-20.00 saatleri arasında kitapseverlere belirgin olacak olan fuara vatandaşlarda pahal bağ gösterdi. Binlerce vatandaşın mülakat ettiği fuarda betik almak isteyenler stantlarda vahim oluşturdu.

Kütüphanelerinde nakıs olan kitapları fuarda rahatlıkla bulduklarını belirten kitapseverler, “Osmaniye Belediyesi marifetiyle düzenlenen betik fuarını ziyaret etmeye geldik. Kitaplığımızda eksik olan bazı kitaplar vardı. Yayınlar o çok kim istediğimiz bütün kitapları bulabilme imkanına eş oluyoruz. Bu kadar hareketli beklemiyorduk. Yoz bati benzeri bağlam var. Hep betik kabul etmek amacıyla burada” dediler.

Share: