Polisan’dan olimpiyat şampiyonu İşitme Engelliler A Milli Voleybol Takımları’na coşkulu tebrik

İşitme Özürlü Eş A Milli Uçan Top Takımının forma sponsoru olan Polisan Kansai Boya, takımın Brezilya’daki olimpiyatlarda gösterdiği başarıyı sessiz amma birey tıpkısı etkinlikle kutladı.

Polisan açıklamasına göre, Polisan Holding’in tutkun ortaklığı olan Polisan Kansai Boya, hat sponsoru olduğu İşitme Özürlü A Milli Uçan Top Takımı’nın erkek ve kadın oyuncularını, Brezilya’de planlı 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları’nda gösterdikleri başarı ve aldıkları iki altın madalyadan dolayı tebrik etti. Olimpiyat şampiyonları için hazırlanan ağızsız amma heyecanlı yapılanma, Kocaeli Dilovası’nda kâin Polisan Eğitim, Firez ve Spor Kompleksi’nde planlı dostluk maçı ile başladı.

Sakat A Milli Uçan Top takımının kadın ve erkek oyuncularından oluşan katışık ekibinin karşısına, Polisan Ana Ortaklık Kayırıcı Yöneticisi (CEO) Mehmet Hacıkamiloğlu’nun bile yer aldığı Polisan Voleybol takımı daha çok. Dilovası Polisan Ortaokulu öğrencileri ile Polisan Kimya, Polisan Kansai Boya ve Poliport çalışanlarının izlediği ülfet maçında, izleyiciler maç süresince tezahüratlarını, öğrendikleri işaret dili ile yaptılar. Maçı A Milli takım oyuncuları kazanırken, sahada uyumlu anlar yaşandı.

Yemekte ısmarlama verince “Elinize Keyif” tebrik kartı mesajları ile karşılaştılar

Maçtan sonra milli voleybolcular ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kerim Vural, Koca İşitme Özürlü A Milli Voleybol Ustalık Direktörü Osman Bileyici, Kadın İşitme Engelli A Milli Uçan Top Teknik Direktörü Fuat Dokgöz, İşitme Sakat A Milli Uçan Top Antrenörü Erkal Taş, Polisan aracılığıyla düzenlenen kutlama yemeğine katıldı.

Polisan Ana Ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tehlikesiz Bitlis, Polisan Ana Ortaklık CEO’su Mehmet Hacıkamiloğlu ve Polisan Kansai Boya Genel Müdürü A. Cemal Drahor’un amade bulunduğu yemekte, milli oyuncular ısmarlama yöneltmek için QR kodları okutunca Türkiye’nin majör sporcularının işaret dili ile söyledikleri “Elinize Afiyet” tebrik mesajları ile karşılaştılar. Bu sürpriz can anların yaşanmasına neden olurken, kutlama mesajı gönderen sporcular beyninde karateci Kasıt Magnezit, Milli yumruk oyuncusu Şennur Çıpa, Milli Pentatlet İlke Özyüksel, kayakla atlama olimpiyat sporcusu Fatih Arda İpçioğlu, basketbolcular Berkay Ilgiyle, Erkan Yılmaz, Kartal Özmızrak ve Oğuz Cidal yer aldı.

Bu hususi organizasyonda Polisan Ana Ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Bitlis, Polisan Ana Ortaklık CEO’su Hacıkamiloğlu ve Polisan Kansai Boya Genel Müdürü Drahor, birer müracaat yaptı. Organizasyon ödül takdimi ile sonuç buldu.Share: