Samsunspor, Bandırmaspor maçının hazırlıklarına başladı

Spor Ayak 1. Küme ekiplerinden Yılport Samsunspor, 2 Ekim Ilişki günü Beyçimento Bandırmaspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Nuri Asan Tesisleri’nde apotr çalıştırıcı Emre Bayraktar yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, yaklaşık tıpkı saat sürdü. Futbolcular, ısınma hareketleri ve hars hikmet çalışması yaptı.

Antrenmana sakatlıkları mevcut Celil Yüksel, Katı Ekstrem, Polat Yaldır, Osman Çelik ve Âlem Alp katılmadı.

Emre Bayraktar: “Üstüne koyarak devam edeceğimiz amal var”

Bayraktar, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, milli mızıka arasını yeryüzü mebzul şekilde kullanmak istediklerini söyledi.

Sakaryaspor maçında iyi oynadıklarını ve istedikleri skoru aldıklarını tamlayan Bayraktar, “Bandırmaspor maçından dahi benek veya puanlarla Samsun’a andırmak istiyoruz. Kusurlu olduğumuz ve boşaltmak istediğimiz haddinden fazla işler var. Üzerine koyarak bitmeme edeceğimiz işlemler var. Bunları yapacağız ve Bandırmaspor karşısında bile inşallah istediğimiz sonucu alacağız.” dedi.

Milli topluluk ortada sakat oyuncularının ayrımsız kısmının iyileşmesini imge ettiklerini dile getiren Bayraktar, “Celil Yüksel’in iyileşme durumu var amma iri ihtimalle bu hafta da aramızda olamayacak. Osman Çelik’in durumu çokça gösterişli değil, pazartesi ya de salı gününden itibaren bizimle çalışmalara başlayacak. Ayrımsız şekilde Evren Kahraman ve Sert Lüks’ın sakatlık durumları birlikte iyiye doğru gidiyor. İlerleyen günlerde antrenmana katılmalarını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Teknik direktör arayışlarını değerlendiren Bayraktar, “Şu anda takımın başındayız. Biz, takımın profesyonelleriyiz. Bize elbet tıpkı görev verilirse, bunu yazmak üzere buradayız. Başkanımız bire bir şekilde bitmeme etmemizi söyledi. Biz birlikte benzeri şekilde görevimizin başında işimizi yapmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.

Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım aracılığıyla futbol şubeden mesul yürütme oturmuş üyesi namına görevlendirilen Suat Çakır ise kulüpte yaşanan kaos sonucunda göreve geldiğine meni ederek, “Nedeniyle bu görevi tecrübemizi birleştirerek, şehirle bütünleştirerek yapacağız. Ayrımsız yürütme müesses oluşturuldu. Ego dahi ayak topu şubeden sorumlu yerine fariza yapacağım. Bu kulübü başkanımızın altında kıvrak şekilde kumar edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: